بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، اطلاعات جدیدی از این بازی فاش شد.

مجله‌ی گیم اینفورمر (Game Informer) و بعد از آن IGN، اطلاعات جامع و کاملی از بازی پرطرفدار GTA V فاش کردند. این اطلاعات شامل کاراکتر های بازی، شهر LA و نواحی اطراف و همچنین مختصری از گیم پلی می‌باشد. با ما همراه باشید تا پرده از راز این بازی برداریم.

مکانیزم جدید شخصیت‌ها

در این نسخه ما شاهد 3 شخصیتی شدن بازی هستیم. بله این قابلیت به صورتی هست که شما می‌توانید شخصیت را در حین بازی سوئیچ کنید. این قابلیت که به شما امکان عوض کردن کاراکتر های Trevor ،Michael و Franklin را می‌دهد، باعث می‌شود که بازیباز با شخصیت‌های مختلف همزمان در ارتباط باشد و بتواند خاص بودن آن را درک کند.مزیت این قابلیت برای گیم پلی بازی این است که شما می‌توانید با سوئیچ کردن شخصیت بازی، با سرعت بیش‌تری به کند و کاوه محیط بازی بپردازید(هر شخصیت در یک منطقه و ناحیه از نقشه است). همچنین هر شخصیتی تفریح مخصوص به خود را دارد. Dan Houser نویسنده‌ی بازی می‌گوید: “ما برای هر شخصیت 1 یا 2 Mini Game خاص خودشان را در نظر گرفته‌ایم تا آن ها را کاراکتر های متفاوتی نشان دهیم. ما فقط می‌خواستیم شما درک درستی از دنیاهای متفاوت این 3 شخصیت داشته باشید.“اضافه بر این، با این قابلیت، شما در واقع قسمت‌های مرده و یکنواخت یک مرحله از بازی را پر می‌کنید. تصور کنید که در حال دستبرد زدن به یک بانک هستید، یک شخصیت در حال باز کردن در گاوصندوق است، دیگری در بیرون در، درحاله نگهبانی می‌باشد.حال شما با عوض کردن کاراکتر، درست در جایی می‌افتید که پلیس در حاله رسیدن است و اینجاست که قسمت تیراندازی بازی جذابیت را دوچندان میکند. این می‌تواند یکی از انقلابی‌ترین پیشرفت‌هایی باشد که در یک بازی صورت گرفته!  Houser در مورد این مکانیزم می‌گوید : ” تک شخصیت بودن یک بازی برای مردم چیزی عادی است و دیگر نمی‌تواند مردم را سورپرایز کند، برای همین ایده‌ی 3 شخصیت کردن بازی مطرح شد. ” همچنین ادامه میدهد : “این قابلیت می‌تواند خیلی چالش برانگیز باشد، برای اینکه قبلا شما تلاش می‌کردید تا یک رونده داستانی را زنده پیش ببرید، اما الان باید 3 داستان متفاوت را زنده نگه دارید.خوبی این کار در کم‌ترین حالت این است که باعث می‌شود ما بتوانیم داستان پیچیده تری را به صورت طبیعی تر و واقع گرایانه‌تری، به تصویر بکشیم.همچنین اینکار برای گیم پلی بازی نیز مفید است، چرا که شما اینبار می توانید هم در نقش منفی و هم در نقش مثبت، ایفای نقش کنید.” عملکرد این حرکت به این صورت است Quick Menu ای در بازی وجود دارد که شما می‌توانید از آن شخصیت مورد نظر را انتخاب کنید، سپس دوربین بازی عقب آمده و حالتی به سبک Google Earth به وجود می آید و در آخر کاراکتر مورد نظر انتخاب می‌شود. طبق گفته‌ی RockStar، این کار بدونه هیچ لگی امکان پذیر است.سوئیچ کردن کاراکتر‌ها، بسته به ماموریتی که در آن هستید، در بعضی مواقع کاملا آزاد و در بعضی مواقع بسته می‌باشد. این امکان در مواقعی که خارج از ماموریت باشید، کاملا آزاد است. (در حالت Free Roaming)

3 کاراکتر بازی به ترتیب از راست به چپ : ترور، فرنکلین و مایکل

شهر Los Santos و دنیای GTA V

بله! این شهر ساحلی در GTA V در ساختاری بزرگ‌تر برگشته است. Los Santos (یا همان لس آنجلس واقعی) یکی از 3 شهر بازی GTA San Andreas بود که یادآور خاطره‌های بسیاری برای طرفداران بازی هست. اما در این نسخه این شهر بسیار بسیار بزرگ‌تر از آن چیزی که بوده برگشته است، طوری که کل بازی در LA می‌باشد و نواحی اطراف می‌باشد.اندازه‌ی این شهر به قدری بزرگ است که اگر 3 شهر GTA IV ،Red Dead Redemption و GTA SA را با هم ترکیب کنیم، باز هم بزرگ‌تر خواهد بود! Rockstar در رابطه با بازگشت سری به LA می‌گوید: “احساس می‌کنیم که هنوز کارهای زیادی باید در این شهر انجام شود و خیلی اتفاق ها باید رخ‌ دهد.با تمام اینکه بازی‌های زیادی در رابطه با این شهر داشتیم، از جمله Midnight Club LA و یا LA Noire، اما هنوز نتوانسته‌ایم فرهنگ واقعی LA را به همگان نشان دهیم. هنوز نتوانسته‌ایم اون اتمسفر خاصی که معروفیت این شهر به خاطر آن است را به تصویر بکشیم.“Dan Houser می‌گوید LA اینقدر با جزئیات کار شده است که در واقع بزرگ‌ترین پروژه‌ی ما در تاریخ این شرکت است.او در این رابطه می‌گوید:” تمرکز بازی GTA SA بیش‌تر در مورد زندگی گنگستری بود، اما GTA V یک تجربه‌ی واقعی‌ زندگی در LA را به شما می‌رساند.بازی آنقدر دارای جزئیات است که هیچ‌گاه از کندوکاو کردن خسته نمی‌شوید.هیچ فرد بی‌هدفی در بازی نیست،‌ هرکس در این شهر به دنبال زندگی روزمره‌ی خود می‌باشد.

بعدازظهر است و شما در حال پیاده‌روی هستید، می‌توانید برندهای ساختگی بازی را در جای‌جای شهر مشاهده کنید.از جلوی مغازه‌ها گرفته تا برنامه‌های تلویزیونی،‌ فیلم‌ها و بیلبوردها.جلوتر می‌روید و نگاهتان به آب‌پاش‌های چمن می‌افتد.ناگهان صدای پارس سگی را در کنار خود می‌شنوید که پشت توری بی‌قرار است.از او دور می‌شوید و به چندنفر بر‌ می‌خورید که انگار منتظرند تا یک دعوای حسابی راه بی‌اندازند.این افراد بیش‌تر وقت خودشان را جلوی مغازه‌ها تلف می‌کنند و آدم‌های طفره‌رویی هستند.همانطور که شما را چپ‌چپ نگاه می‌کنند،‌ وارد یک مغازه‌ی 24/7 می‌شوید.(24 ساعت و 7 روز هفته) سرتان پایین است و کاشی‌های برآمده نظرتان را جلب می‌کند، اطراف خود را نگاه می‌کنید و جز مواد غذایی و چند مجله، چیز قابل توجهی نمی‌بینید.از پیشخان به طرف درب خروجی می‌روید که بسته‌های سیگار نظرتان را جلب می‌کند،‌ ناگهان به‌ یاد می‌آورید که چند نخ سیگاری در جیبتان مانده است.روز سختی بود، پس بیرون می‌روید و سیگاری می‌کشید.سپس روانه‌ی خانه می‌شوید.کمی تلویزیون می‌تواند خستگی را از تنتان در کند! آن را روشن می‌کنید، مستندی به نام History of Liberty City در حال پخش است.بعد از مدتی خوابتان می‌گیرد، پس به طرف رخت خواب می‌روید… صبح روز بعد با انرژی روز خود را شروع می‌کنید، چرا که روز سختی را در پیش خواهید داشت.در اولین قدم خود به بیرون از خانه، زمین سبز تنیس شما را وسوسه می‌کند، پس آماده‌ی یک ورزش صبحگاهی می‌شوید.پس از ساعتی ورزش، همسایه‌ی خود را مشاهده می‌کنید که بعد از یک شنای لذت بخش، در حال آفتاب گرفتن است.چرا که نه؟ بعد از ورزش توی این هوای آفتابی، یکم شنا کردن میچسبد! مدتی را صرف شنا کردن کرده و سپس به طرف اتوموبیل خود می‌روید.جلوی درب خانه، چند رفتگر و باغبان را می‌بینید که در ایستگاه اتوبوس هستند، احتمالا به محل کار خود می‌روند.کمی فکر می‌کنید و به نظرتان جاده‌ی ساحلی انتخاب خوبی به نظر می‌رسد!پس با تمام سرعت به طرف ساحل رانندگی می‌کنید.در راه محل‌های خریدی را می‌بینید که نظر مردم را به سوی خود جلب کرده‌اند.به ساحل می‌رسید و شاهد عده‌ی زیادی از مردم می‌شوید که در حال آفتاب گرفتن هستند.نور خورشید درون ماشین می‌تابد و فکر شما مشغول است.سپس به محل قرار می‌رسید و نقشه‌ی شوم خود را با دوستان در میان می‌گزارید…

Dan Houser درباره‌ی محیط بازی می‌گوید‌:” محیط بازی بسیار بزرگ و متنوع است. این محیط شامل اقیانوس، ساحل دریا، کوه‌ها، جنگل،‌ بیابان، رودخانه‌ها و حیات وحش می‌شود.ما در این بازی زیر آب را هم بازسازی کردیم و شما می توانید اینبار به کندوکاو در کف اقیانوس بروید، جایی که ما برایتان سورپرایزهای متنوعی قرار دادیم.“او ادامه می‌دهد:‌” ما واقعا تلاش بسیار زیادی کردیم تا دنیای GTA V را هرچه بیش‌تر طبیعی کنیم،‌ طوری که حدود 250000 تا عکس و ساعت ها فیلم گرفته‌ایم. همچنین اطلاعات آماری شهر را مطالعه‌ی دقیقی کردیم، از جمله این اطلاعات می‌توان به میزان فروش مدل‌های مختلف اتوموبیل در محله‌های مختلف شهر، اشاره کرد که به ما کمک می‌کند هرچه بهتر سطح مردم را در مکان‌های مختلف، شناسایی کنیم.البته تمام این اطلاعات فقط نقش کمک را داشته‌اند و ما سعی نکردیم تنها یک کپی ساده از LA واقعی داشته باشیم و آن را شبیه سازی کنیم.

شهر Los Santos در یک نگاه

کاراکترها

همانطور که در ابتدا گفته شد، بازی دارای 3 کاراکتر متفاوت است که هر کدوم قابل بازی می‌باشند.در ادامه به خصوصیات جزئی هر یک اشاره‌ای می‌کنیم.

مایکل‌(Michael):

مایکل یک دزد بانک بازنشسته است که نسبت به بقیه‌ی افرادی که در برنامه «محافظت از شاهد» توسط پلیس قرار دارند، در وضعیت مالی بهتری به سر می‌برد.البته بدون یک قرار داد غیر رسمی و در واقع توانی کردن با FIB (یا FBI در دنیای واقعی) این کار انجام‌پذیر نبود.او در Rockford Hills (یا Beverly Hills در واقعیت) زندگی می‌کند و یک زمین تنیس خصوصی هم دارد.رابطه‌ی مایکل با همسرش بسیار بد است، همسر او فردی است که فقط به ثروت مایکل نگاه می‌کند.رابطه‌ی بچه‌های این شخصیت با خود او نیز، چندان تعریفی ندارد.مایکل هیچ نظری ندارد که چگونه با Traey و Jimmy رابطه برقرار کند. Dan Houser در مورد این کاراکتر می‌گوید:”او فردی است که تلاش می‌کند از اشتباهات گذشته‌ی خود دوری کند.ایده‌ی این شخصیت زمانی شکل گرفت که با خودمان گفتیم چه اتفاقی برای یک شخصیت اصلی GTA می‌افتد، اگر او بازنشسته شود؟ بعد این فکر به ذهنتان خطور می‌کند که چه چیزی باعث بازنشستگی وی می‌شود؟مایکل فردی است که خودخواهانه تصمیم‌های خود را می‌گیرد، فردی که دوست دارد همه چیز طبق تصوراتش پیش برود.یکی از مزیت‌های 3 کاراکتر بودن این است که می‌توانیم شخصیت‌های اصلی را با عیب و نقص‌های بیش‌تری نشان دهیم.چون اگر تنها یک شخصیت وجود داشت، این عیب و نقص‌ها طوری بود که شما را از کاراکتر زده می‌کرد.اما این معایب، آن‌طور که فکر می‌کنید نیستند و در واقع شخصیت‌های بازی را قابل فهم‌تر می‌کنند.در مورد مایکل، مشکلات شخصیتی او در غرور و خودوالا بینی، همینطور ناتوان بودن در کنترل اعصاب خود و یکدنده بودن او خلاصه می‌شود.فردی که در میانه‌ی 40 سالگی خود قرار دارد و نمی‌داند باید چه کند.همچنین پول زیادی در اختیار دارد، اما این پول برای او بی‌استفاده است.برای ما مایکل شخصیت جالبی است.

ترور(Trevor):

نکته‌ی جالب در مورد این شخصیت این است که او دقیقا نقطه‌ی مقابل مایکل می‌باشد.جایی که مایکل در رفاه زندگی می‌کند، ترور در یک تریلر درب و داغون، زندگی خود را می‌گذراند.او شخصیتی دیوانه و غیر قابل اعتماد است!کارهای خطرناکی انجام می‌دهد و به شدت غیر قابل پیش‌بینی هست.ترور یک خلبان هست و در بیابان زندگی می‌کند.او در واقع، شوالیه‌ی تاریکی روزهای روشن مایکل است!همچنین مایکل او را به عنوان بهترین دوست خود یاد می‌کند. Dan Houser در رابطه با این کاراکتر می‌گوید:”ترور آن‌روی سکه در GTA است.او شخصیتی است که خشم، تعصب و بی فکری وجود او را فرا گرفته است.دائم در حال دیوانه بازی است و تنها چیزی که نمی‌خواهد این است که از کارهایش دست بکشد!او فقط می‌خواهد تنهایی تا آخر برود و حرف هیچ کس را گوش نکند.بدون هیچ پشیمانی‌ای آدم می‌کشد، دقیقا مثل یک بیمار روانی، اما بسیار احساستی زمانی که دلیل‌های درست بر وفق مرادش است.این دقیقا فردی است که ما خیلی کم در نسخه‌های پیشین برخورد داشتیم. کاراکتری که به نظرمان برای نقش اصلی جالب می‌شد.

فرنکلین(Franklin):

فرنکلین در جنوب LA زندگی می‌کند و سنتی‌ترین شخصیت GTA V می‌باشد، یک گنگستر که همیشه دنبال فرصت‌های جدید در زندگی خود است.او فردی است که در یک شرکت اتوموبیل فروشی به نام «Armenian»کار می‌کند، جایی که به وسیله‌ی فروش اتوموبیل‌هایی با قیمت‌های بالا، جوان‌های جاه‌طلب را فریب می‌دهند.کار فرنکلین این است که اتوموبیل‌هایی که صاحبان آن قادر به پرداخت قسط‌های آن نیستند را با زور به شرکت برگرداند.او در جریان کاری با مایکل، با او دوست شد و حال مایکل او را به عنوان «پسری که هیچوقت نداشتم» می‌شمارد. Dan Houser در مورد این شخصیت هم بیان می‌کند:”فرنکلین کسی بود که در زندگی معمول خود هیچ چیزی کسب نکرد. با اینکه سن کمی داشت، اما هیچ‌وقت نتوانست به موفقیتی که فکرش را می‌کرد دست یابد.به همین دلیل از زندگی روزانه‌‌اش، به دنبال فرصت‌های جدید رفت.

همچنین به دلیل وجود کاراکتر‌های خاص بازی و همینطور سیستم 3 شخصیت، دیگر Romance در بازی وجود ندارد.بازیکنان دیگر نمی‌توانند در بازی، به دنبال زنان باشند و با آن‌ها قرار بگذارند.اما هر شخصیتی چند دوست ثابت دارد که Dan Houser در مورد بعضی از آن‌ها می‌گوید:

آماندا(Amanda):

“آماندا زن مایکل است.او شخصیت قوی‌ای دارد. رابطه‌ی مایکل با آماندا بسیار جالب است چون مایکل با آماندا بسیار بد رفتار کرده است.ما هیچ وقت شخصیتی شبیه با او در نسخه‌های قبلی نداشتیم، اما حال با کاراکتری کاملا متفاوت روبه‌رو می‌شوید، جایی که قبلا آماندا به همسرش وابسته بوده اما حال نمی‌تواند او را تحمل کند.این چیزی هست که احساس تازگی می‌دهد!”

لامار(Lamar):

من واقعا لامار، دوست دیوانه‌ی فرنکلین، را دوست دارم.او فقط یک آدم دیوانه از نوع خوب هست!فرنکلین تقریبا شخصیت جدی و جاه‌طلبی دارد، و لامار در واقعا ورژن دیوانه‌‌‌ و شوخ‌طبع او است.

جیمی(Jimmy):

من جیمی، پسر مایکل، را هم دوست دارم.جوانی که خیلی غر می‌زند.او شخصیتی غرغرو و تنبل دارد همچنین ماریجوانا نیز مصرف می‌کند.رابطه‌ی او با پدرش بسیار بد و گیج کننده است.شما تابحال همچین رابطه‌ای را در هیچ GTAای ندیده‌اید.

ران(Ron):

او بهترین دوست ترور است.او فردی است که مبتلا به پارانویا می‌باشد. در واقع اگر ترور یک کوسه باشد، ران نقش رمورا(ماهی چسبنده‌ای که به کوسه‌ها می‌چسبد)را بازی می‌کند.

همچنین او تایید کرد که بعضی از شخصیت‌های آشنا در GTA IV و Episode From Liberty City در این نسخه وجود دارد.ولی انتظار کاراکتر‌های اصلی‌ای مثل Nico Belic نداشته باشید.

بازگشت دوچرخه در GTA V

اطلاعات جزئی بازی

 • شما در بازی نمی‌توانید ملکی بخرید.اما بازی سیستم اقتصادی پویایی دارد.
 • گوشی همراه هم در بازی پیشرفت کرده است.اینبار مثل قبل دوستانتان هر ثانیه به شما زنگ نمی‌زنند، در واقع بهترین دوستتان، خودتان هستید.گوشی بازی به روزتر و مدرن‌تر شده است و با آن می‌توانید کارهای بیش‌تری انجام دهید، برای مثال می‌توانید به اینترنت بروید.
 • در GTA IV بعضی اوقات به افرادی در پیاده‌رو بر می‌خوردید که می‌توانستید با آن‌ها رابطه برقرار کنید.این قابلیت در GTA V پیشرفته‌تر و رابطه‌ی شما با این افراد نسبت به قبل بهتر شده است.
 • ماموریت‌های اتفاقی (یا Dynamic Mission) که در RDR وجود داشت، در GTA V برگشته است و از قبل بسیار  پیشرفته‌تر شده‌اند.برای مثال زمانی که بیرون از شهر در حال رانندگی هستید، ممکن است به اتوموبیل‌های خراب شده‌ای بربخورید، یا مسافرین سره راهی را مشاهده کنید.اگر کنجکاو هستید می‌توانید بزنید کنار و اتفاقات بعدی را شاهد باشید.شاید زمانی که در بیابان در حال جست‌وجو باشید، به 2 اتوموبیل و چند جنازه کنار آن بربخورید، در این زمان می‌توانید به دنبال سرنخ بگردید، و یا آن‌جا را ترک کنید.همچنین اگر ونی پر از پول دیدید، می‌توانید آن را بدزدید و شخصیت بد باشید، و یا کیف دزدیده شده‌ی پیره‌زنی را به او برگردانید و شخصیت خوب باشید.
 • GTA V برای اولین در سری GTA، حال دارای موسیقی اصلی(Original Score)خود در جریان بازی می‌باشد.
 • وجود پرنده، سگ و طبیعت وحشی در بازی تایید شده است.
 • در این نسخه سعی شده هرچه کم‌تر از Cut Scene استفاده شود و در واقع تعامل بازیکن با محیط بیش‌تر باشد؛ طوری که بتوانید Cut Sceneها را در جریان بازی تجربه کنید.
 • موتور گرافیکی (Engine) بازی هم شامل تغییراتی بوده و نورپردازی و شیدر مدل (Shader Model) آن پیشرفت کرده است.همچنین افق دور (یا Draw Distance) بازی هم نسبت به قبل بیش‌تر شده و ارتقا یافته است؛ به صورتی که می‌توانید مایل‌ها دورتر را مشاهده کنید، حتی نورهای کوچک خیابان‌ها و یا ساختمان‌ها نیز قابل مشاهده هستند.
 • Ammu-Nation در این نسخه دوباره برگشته است.
 • خیلی از قسمت‌های اصلی هسه‌ی گیم‌پلی بازی دوباره سازی شده‌ است. این جمله می‌توان به سیستم رانندگی بازی اشاره کرد که اتوموبیل‌ها چسبندگی بیش‌تری به زمین دارند و فیزیک بهتری را نسبت به قبل شاهد خواهید بود.بیش‌تر حس یک بازی Racing را می‌دهد!
 • در GTA V همچنان نمی‌توانید شخصیت خود را چاغ یا لاغر کنید.Dan Houser دلیل این را مشکلات گرافیکی و انیمیشن شخصیت‌ها نامبرده و این کار را غیر ممکن می‌داند.اما شما همچنان می‌توانید لباس خود را عوض کنید.
 • در این نسخه ورزش‌هایی از جمله یوگا، جت اسکی، تنیس، Base Jumping و Triathlons (ورزشی که از 3 رشته‌ی شنا، دو و دوچرخه‌سواری تشکیل شده است) و همچنین گلف در دسترس خواهند بود.Dan Houser از Mini-Game گلف در بازی بسیار تعریف کرده است و به عقیده‌ی او یک Mini-Game کامل و مرفه بهتر از چند Mini-Game نصفه و نیمه است.
 • زمانی که کاراکترهای دیگر را کنترل نمی‌کنید، آن‌ها به کارهای روزمره‌ی خود رسیدگی می‌کنند.

بازی در بهار سال آینده، برای کنسول‌های Xbox 360 و PS3 عرضه می‌شود.

21 نظر برای “نگاهی به Grand Theft Auto V

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. Armin تازه کار

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران زحمتکش سایت وتشکر از مطالب اموزنده دوستان !!!!D:
  .
  .
  .
  نه جون من لحنو کیف کردین pals ؟((:
  شایان بسیار عالی خوشمان امد ، اورین (؛
  +
  حسین افتتاح سایتم تبریک

 2. milad کاربر مهمان

  با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم آیا بازی gta v روی سیستم من خوب اجرا میشه یا نه ؟
  CPU : INTEL G620 2.60 دو هسته ایی
  RAM : 4 GB
  GRAPHIC CARD : NVIDIA GEFORCE GT 430 2 GB
  لطفا تو وبسایتم بهم جواب بدین اگه دوست داشتین با هم تبادل لینک کنیم بهم تو سایتم خبر بدید
  MILADOWNLOAD.TK
  و آپلود سنتر سایتم : http://WWW.MILADUPLOAD.TK

  1. 779 تازه کار

   هنوز عرضه‌ی بازی برای PC تایید نشده.
   حتمی از سایتتون دیدن میکنیم.

 3. نیما کاربر مهمان

  من میخواستم یه نظر بدم راجب این بازی
  این بازی و سری های قبل بازی های بسیار عالی هستند چون هم اکشن هم ماشین سواری و هم تیراندازی داره و داستان خوبی هم داره اما یه مشکلی داره که این مشکل از شماره ی iv به بعد شروع شد اونم اینه که خیلی سخت افزار بالایی میخواد در صورتی که بازی های جدید به این صورت نیست ولی در کل بازی از نظر گیم پلی بدون نقص است.

 4. Farid کاربر مهمان

  چه بد :(( کاش برا pc هم بیاد

  1. R &B کاربر مهمان

   بازی برای PC هم تایید شده

 5. GHOST حـــــــــرفه ای mafia1

  من که واقعا منتظر امدنشم 😉

 6. soap mactavish تازه کار

  اگه اینطوره به من هم سر بزنید
  sonysmartphone.ir
  sonysmartphone.blogfa.com
  sonysmartphone.blogsky.com
  با تشکر

 7. shayan تازه کار

  ثانیه شماری میکنم که بییاد واقا از بچگی عاشق بازی های این تیپی بودم وهستم نمیدونم اگه بیاد دیگه ناهار یا شام …..فکر کنم یادم بره مرسی از بازی وود :))

 8. hadiac تازه کار

  قیافه مایکل رو اگه تو تریلر های جدید ببینی، متوجه میشی که عوض شده! جووون تر شده

 9. hosseinxj0152
  hosseinxj0152 حـــــــــرفه ای

  ممنون بابت مقاله

 10. hosseinxj0152
  hosseinxj0152 حـــــــــرفه ای

  ممنون مقاله خوبی بود

 11. sanaz کاربر مهمان

  من اخر نفهمیدم برای pc مییاد یا نه

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   منم پیر شدم از بس گفتم که رسما تایید نشده ولی احتمالش زیاد چند ماه بعد بیاد مثلا هفت هشت ماه مثل نسخه قبلی

   1. محمد مهدی تازه کار far cry 4

    2015 میاد

 12. erfan game تازه کار dead space 2 _ red dead redemption_watch dogs

  ممنون بابت اطلاعات

 13. JOKER تازه کار watch dogs

  لامصب پدرمون در اومد زود تر بسازینننننننننننننننننننننننننن

 14. JOKER تازه کار watch dogs

  بازی بسیار زیباییه !!!!!!!!!!

 15. سلام کاربر مهمان

  بازیه باحالیه ولی در کنار گرافیک خوب و سرگرمی های باگ های زیادی هم داره

 16. ariyan تازه کار

  با سلام ببخشید میخواستم ببینم gta v تو این سیستم اجرا میشه یا نه؟
  ram:8gb
  cpu:core i5 5200 u 2.20GHz
  vga:AMD Radeon R5 M230 2GB

 17. امیرسام کاربر مهمان

  سلام ….می خواستم بدونم خانه جدید فرنکلین و آن 3 آدم ها رو چه جوری بگیرم ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *