شاید سازندگان Angry Birds وفتی روی ساخت این بازی کار می کردند حتی به ذهنشون هم نمی رسید که برندشون از نظر فروش از Pepsi هم جلو بزنه اما این اتفاق در فنلاند رخ داد ! بله ، Rovio در کنفرانسی که در Helsinki برگزار شد ، اعلام کرد نوشیدنی های Angry Birds از نظر فروش در فنلاند Pepsi و Coke رو هم پشت سر گذاشت ! مدیر کمپانی ، Peter Vesterbacka  ، اعلام کرد که این نوشیدنی های میوه ای در مرحله بعدی در Australia و New Zealand عرضه خواهند شد .

خط تولید نوشیدنی از اخرین اقدام های امپراطوری Angry Birds در زمینه گسترش این برند بوده .

البته این نهایت خواسته های Rovio نیست و این شرکت اعلام کرده در نظر داره Angry Birds رو به بزرگترین برند سرگرمی در تمام دنیا ، یعنی حتی بزرگ تر از Disney ، تبدیل کنه !

3 نظر برای “نوشیدنی های Angry Birds در فنلاند از Coke و Pepsi پیشی گرفتند!

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. Elendil تازه کار
 2. Desmond
  Desmond کاربر برتر

  اگه بخوان همینجوری ادامه بدن Angry Birds هم خیلی زود تکراری میشه.

 3. Desmond
  Desmond کاربر برتر

  آخه چه فایده داره؟آخرش که چی ؟میخوان به کجا برسن؟بیکار زیاد پیدا میشه ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *