طبق مصاحبه‌ای که OPM با کارگردان Hitman:Absolution یعنی Tore Blystad داشته، او تایید کرد که نسخه‌ی بعدی سری هیتمن، به جای IO Interactive در استودیوی Square Enix Montreal ساخته خواهد شد.Blystad می‌گوید: “این اولین بار است که می‌توان گفت، بازی هیتمن از خانه خارج شده است.

به نظر می‌رسد که رفتن بازی هیتمن به استودیویی دیگر پروسه‌ای طبیعی است.Blystad در این مورد اظهار داشت: “این کار مثل 2 استودیوی Treyarch و Inifity Ward (استودیوهای سازنده‌ی Call Of Duty) است.شما IPای دارید که در دو استودیو ساخته می‌شود.من فکر می‌کنم در مورد سری بازی‌های بزرگ زمان زیادی برای ساخت یک نسخه صرف می‌شود. پس اگر شما بتوانید، همکاری‌ موازی‌ای داشته باشید، می‌توانید زمان ساخت هر نسخه را کم‌تر کنید.

هرچی که استودیوی جدید در حال ساخت است، طبق گفته‌ی Blystad به نظر می‌رسد ایده‌های جدیدی در آن قرار خواهد گرفت.او ادامه می‌دهد‌: “ما شباهت‌های این کار را با یکی از سری فیلم‌های بزرگ سینما یعنی Aliens مقایسه می‌کنیم، جایی که هرکسی به شیوه‌ی خودش آن را ساخت. هروقت کسی دستش به فیلم رسید، چیز متفاوتی را درست کردند. بنابراین به جای اینکه یک چیز را چندبار انجام دهید، شما جنبه‌ی جدیدی از کاراکتر را خواهید دید.

همچنین IO هنوز در مورد شخصیتشان محافظه کار است. Blystad در این مورد می‌گوید‌: “در این نوع از تغییرات، شما به مشکلات زیادی برخورد می‌کنید که بعضی از آن‌ها مشکلات اساسی‌ای هستند و باعث دگرگونی گیم‌پلی خواهند شد.” در حالی که بازی کاملا در اختیار Square Enix Montreal است، اما تیم اصلی هیتمن نظارتی بر آن دارند. Brystad ادامه می‌دهد: “بهرحال صحبت‌هایی با هم داشتیم و البته که بازی باید همگام با سری اصلی باشد، اما این اولین بار است که هیتمن از خانه خارج شده.خوشبختانه بازی به دست تیمی ناآشنا سژرده نمی‌شود. بعضی از کسانی که در سری‌های قبلی این بازی کار کرده‌اند در تیم قرار دارند، پس نمی‌توان گفت به دستان تیمی کاملا جدید افتاده است.

پس چه اتفاقی برای IO خواهد افتاد؟ Brystad می‌گوید: “بعضی از افراد همین الان روی پروژه‌ی جدید شروع به کار کردند، می‌توانم بگویم ‌آن‌ها از کار برروی محصولی جدید هیجان زده هستند.

البته واضح است که او در مورد پروژه‌ی جدید چیزی نمی‌گوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *