نظرتان این است که سال 2012 پر بود از بازیهای بزرگ؟ خب، این سال حتی میتوانست بیشتر از اینهم شلوغ تر شود. تاخیر در تاریخ انتشار بازیها در این صنعت بسیار معمول است؛ ناشران سعی میکنند بهترین زمان را برای عرضه بازی خود انتخاب کنند تا بیشتری فروش ممکن را کسب کند. اما به نظر میرسد امروزه هیچ ماهی برای منتشر کردن یک بازی کاملا امن نیست.

در زیر بازیهای بزرگی که قرار بود امسال عرضه شوند ولی به سال بعد منتقل شدند را لیست کرده ایم.

Aliens: Colonial Marines

قبلا: بازی مورد انتظار استودیوی Gearbox که در دنیای فیلمهای Aliens اتفاق می‌افتد قرار بود پاییز امسال و در کنار بازیهای شوتر دیگر منتشر شود.

حالا: سگا بازی را به 12 فوریه سال 2013 تاخیر داد. این تاریخ، اولین تاریخ دقیقی است که این ناشر از زمان معرفی شدن بازی اعلام کرده است.

South Park: The Stick of Truth

قبلا: وقتی South Park برای اولین بار معرفی شد،‌ THQ تاریخ انتشار بازی را زمانی در 2012 اعلام کرد. در ماه می، این ناشر بازی را تا سه ماهه اول سال 2013 تاخیر داد و بعدا هم در جریان نمایشگاه E3 اعلام شد تاریخ دقیق عرضه بازی 5 مارچ 2013 است.

حالا: ماه گذشته، THQ اعلام کرد تاریخ عرضه بازی را دو ماه دیگر به عقب برده است تا زمان اضافی برای ساخت بازی به وجود آید. بنابراین انتظار میرود این بازی در ماه می 2013 منتشر شود.

BioShock Infinite

قبلا: شاید پرطرفدارترین بازی تاخیر خورده امسال این بازی باشد. BioShock Infinite چندین جایزه در E3 2011 دریافت کرد و حتی قرار بود 16 اکتبر امسال عرضه شود. همه چیز به خوبی پیش میرفت. تا اینکه نزدیک به یک سال بعد،‌ 2K بازی را به سال 2013 منتقل کرد و گفت که هیچ نمایشی از بازی صورت نخواهد گرفت مگر اینکه بازی آماده شود.

حالا: BioShock Infinite هنوز هم انتظار میرود در 26 فوریه 2013 منتشر شود. ناشر بازی این تاریخ را با معرفی نسخه Collector’s Edition بیش از پیش تایید کرد.

Tomb Raider

قبلا: بله! شما الان مشغول بازی کردن Tomb Raider بودید به شرط اینکه Square Enix بازی را تاخیر نداده بود. قرار بود این نسخه در پاییز امسال عرضه شود. اما بعدا به اوایل 2013 منتقل شد.

حالا: Square Enix اعلام کرده است Tomb Raider در 5 مارچ 2013 منتشر میشود. فعلا تا به این لحظه این تاریخ انتشار دقیق به نظر میرسد.

Devil May Cry

قبلا: بازسازی سری Devil May Cry از جانب Ninja Theory که برای اولین بار در نمایشگاه TGS 200 معرفی شد قرار بود در سال 2012 منتشر شود. اما Capcom بازی را به 2013 برد. اما زیاد هم دیر به نظر نمیرسد.

حالا: Capcom اعلام کرده قرار است این بازی در 5 ژانویه 2013 در آمریکای شمالی و اروپا منتشر شود. ضمن اینکه دموی قابل بازی این عنوان هم اکنون در دسترس است.

8 نظر برای “بازیهای تاخیر خورده 2012

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. GHOST حـــــــــرفه ای mafia1

  این بازیا بهتره اصلا منتشر نشه چون ارزش بازی کردن نداره 🙂

  1. MA6 تازه کار

   tomb rider و DMC ارزش بازی کردن ندارن؟

 2. hosseinxj0152
  hosseinxj0152 حـــــــــرفه ای

  ممنون بابت مقاله

 3. hosseinxj0152
  hosseinxj0152 حـــــــــرفه ای
 4. JOKER تازه کار watch dogs

  بازی دویل می کرای خیلی جو گیر هستش بازیش 😀

 5. JOKER تازه کار watch dogs

  من از تاخیر خوردن بدم میاد

 6. JOKER تازه کار watch dogs

  خیلی بدم میاد

 7. JOKER تازه کار watch dogs

  من خیلی خیلی بدم میاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *