کن لوین نویسنده ی بایوشاک، علاقه ای به ساخت نسخه ی ویتا بایوشاک را دارد، اما طبق صحبتی که با Eurogamer داشته است، او می گوید که سرنوشت ساخت آن در دستان Sony و Take-Two می باشد.

الیزابت از بایوشاک اینفینیت

لوین می گوید که او ایده های جالبی را برای نسخه ی ویتا در نظر دارد، اما اول باید اجازه ی ساخت آن را از ناشران بگیرد.

او در این رابطه گفت: ” در مورد نسخه ی ویتا می توانم بگویم که سرنوشت آن به دو ناشر Take-Two و Sony ربط دارد. خوشبختانه من در این مسائل دیگر نقشی ندارم چون شرکتم رو چندین سال پیش فروختم.

لوین ادامه می دهد: “این چیزی است که من خیلی به آن علاقه دارم. من هنوز ایده های یک طراحی ناب را در نظر دارم.سوال اینست که آیا ناشران می توانند به توافقی برسند که نتیجه اش برای همگان خوشحال کننده باشد؟

البته به امید آمدن Infinite نباشید، حداقل الان نه، برای اینکه این ممکن است با چیزی کاملا جدید که با همه ی نسخه ها ارتباط دارد، روبرو شویم.

کن لوین می گوید: ” من هیچ موقع نگفتم که این Infinite است. برای اینکه من در مورد چیز هایی که هیچ نمایشی از آن ها در دسترس نداریم، اظهار نظر نمی کنم. من سعی می کنم که خیلی با احتیاط باشم

Bioshock Infinite در 26 March برای PC, PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

2 نظر برای “Ken Levine: ساخت نسخه ی ویتا Bioshock به Take-Two و Sony بستگی دارد

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
  1. Desmond
    Desmond کاربر برتر

    من تا الآن فکر میکردم بازیش منتشر شده.نشده؟

    1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

      این در مورد نسخه مخصوص PS VITA حرف میزنه نه اونی که برای کنسول ها و PC اومد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *