تا به امروز ما در مورد پروژه‌ی جدیدمون اطلاعات و اخبار زیادی رو نگفتیم و عذر خواهی می‌کنیم. دلیل این سکوت این بود که ما در واقع در مورد پروژه‌ی جدیدمون مطمئن نبودیم. پورت و آپدیت کردن Legend of Grimrock بر روی پلتفرم‌های دیگر وقت زیادی از ما گرفته بود طوری که نمیتوانستیم بر روی پروژه‌ی بعدی خودمان تمرکز 100٪ بگذاریم.
چند وقت پیش به این اشاره کردیم که در حال کردن بر روی پروژه‌ای در رابطه با Grimrock هستیم و قصد داشتیم این پروژه یک DLC برای Grimrock باشد. اما ساختن یک DLC برای Grimrock به نظر کار درستی نمی‌آمد.


بنابراین امروز در یک جلسه‌ی فشرده در مورد این موضوع صحبت کردیم، چند طرح محرمانه بر روی تخته کشیدیم، پروژه را از جهات مختلف بررسی کردیم و از همه مهم‌تر برای جواب این سوال به صدای قلبمان گوش دادیم : ما قرار است با این پروژه‌ی جدید به چه چیزی دست یابیم؟
در این جلسه ما با یکی دوتا چیز مهم به توافق رسیدیم. اگر بخواهیم در مورد همه‌ی آن‌ها صحبت کنیم خیلی زیاد می‌شود (و مطئمنا نمیخوایم رازهایمان برملا شود) بنابراین در مورد مهم‌ترین چیزها الان صحبتی می‌کنیم و بقیه‌ی آن را می‌گذاریم برای بعد.
اول از همه ما خیلی دوست داشتیم به گذاشتن آپدیت‌های معمول خود ادامه دهیم. بیشتر از آن دوست داشتیم در مورد چیزهای جالبی که در دفتر (کار) اتفاق می‌افتد صادقانه صحبت کنیم، همانطور که موقع ساخت بازی Legend of Grimrock می‌کردیم. مشکل اینجاست که  کار سختی بود که در مورد کارهایی که اینجا انجام میدهیم صحبت کنیم، به این دلیل که ما از نتیجه‌ی کار مطمئن نبودیم، آیا این قرار است یک DLC شود یا چیز دیگری!
دوما، چیز مهم اینجاست (احتمالا برای خودمان مهم‌تر از شماست)،  ما حالا به طور رسمی در حال کار برروی Legend Of Grimrock 2 هستیم! ساختن یک DLC یا Expansion برای Grimrock خیلی حس خوبی نمیداد. همانطور که در جلسه‌ی امروز مشخص شد، ما هنوز خیلی ایده‌های خود را به اجرا نگذاشتیم، و تا بحال محتوای زیادی از آن را درست کرده‌ایم (در واقع برای یک DLC یا Expansion قرار بود درست شوند) و همچنین کار بر روی ارتقای Engine بازی شروع شده است. خیلی راحت بگویم، ساخت یک DLC برای ایده‌ها و کارها ما بیش از حد محدود بود. ما می‌خواهیم با یک نسخه‌ی جدید از Grimrock آن را به سطح جدیدی برسانیم.
مطمئنم که تابحال به این موضوع پی برده‌اید، اما معرفی یک پروژه چیزی نیست که ما به سادگی از کنارش بگذریم، برای همین هم ما باید وقعا مطمئن میشدیم که کاری که قرار است روح و قلبمان را در اون بگذاریم، ارزشش را دارد.

 

3 نظر برای “Legend of Grimrock 2 معرفی شد

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. علی کاربر مهمان

  سلام منبع رو هم بزنید

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   این مطلب از سایت رسمی بازی ترجمه شده.

 2. Desmond
  Desmond کاربر برتر

  خب اگه میشه بگید برای ما چه فرقی میکنه. به هر حال ما یا بازی رو میخریم یا نمی خریم . فکر نکنین که آدم بیخیالی هستم، فقط به این دلیل این رو میگم چون تا الان حتی اسم بازی رو هم نشنیده بودم.حالا بازی قشنگی هست یا نه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *