از زمان ظهور اساسینز کرید (Assassin’s Creed) در سال 2007،‌ این سری همواره یک سری قوانین تعیین شده ای را دنبال کرده است. بازیکنان نقش دزموند مایلز (Desmond Miles) را در زمان حال به عهده میگیرند که در بین جنگلی میان اساسین ها و تمپلار ها گرفتار شده است. او با استفاده از دستگاهی به نام Animus در نقش اجداد خود ظاهر میشود تا بدین وسیله بالادست های او بتوانند رازهایی در زمان حال را برملا کنند و کمکی بر جنبش اساسین ها کرده باشند. ضرورت وجود دزموند باعث شده بود او در زمان های متفاوتی در تاریخ گشته باشد، اما آن دوران دیگر تمام شده است. دوران دزموند به سر آمده و به همراه او بسیاری از قوانین و عادت هایی که در سری Assassin’s Creed میدیدیم نیز پایان یافته اند.

ادوارد کنوی، شخصیت جدید اساسینز کرید 4

بعد از انتشار سه گانه ای حول زندگی اساسین ایتالیایی، اتزیو، Assassin’s Creed III به سمت دوران جدید با یک قهرمان جدید رفت. در نسخه شماره دار چهارم این تغییر دوباره رخ خواهد داد. به جای دنبال کردن داستان کانر (Connor)، نسخه چهارم دوباره در تاریخ تغییر مکان داده و داستان پدر بزرگ کانر، ادوارد کنوی (Edward Kenway) را بازگویی خواهد کرد. بازیکنان در این نسخه این کاپیتان دزد دریایی را در آبهای خروشان هدایت خواهند کرد تا او پای در دنیای اساسین ها و تمپلار ها بگذارد. علاوه بر توانایی گشت و گذار در شهرهای بزرگ حول دریای کارائیب، بازی کنان این توانایی را خواهند داشت که یک دریای بزرگ و Open World را نیز زیر پا بگذارند و بدین ترتیب با مکانیزم های عمیق تر دریانوردی که به صورت کوتاه و آزمایشی در نسخه سوم تست شد آشنا شوند. به اساسینز کرید 4: پرچم سیاه خوش آمدید، این مسیر تازه‌ی سری بازیهای بزرگ یوبی سافت است.

همانطوری که اطلاعات لو رفته از بازی در هفته گذشته اعلام کرده بودند، نسخه چهارم در دریای کارائیب سال 1715 و تقریبا 40 سال پیش از آغاز Assassin’s Creed III جریان دارد. قرار است دنیایی بزرگتر و گسترده تری را شاهد باشیم که درس های خود را از نسخه های قبلی به خوبی یاد گرفته است. به نظر می‌آید ادوارد جسورتر و خودپسند تر از دیگر شخصیت های این سری باشد که به خودی خود چیز خوبی است!

دو پیستول در دو دستان ادوارد کن وی

به گفته‌ی کارگردان بازی، Jean Guesdon، تیم سازنده بازی المان های محوری خاصی را از نسخه های قبلی گرفته اند و سعی خواهند کرد آنها را در کنار هم بچینند تا تا «پرچم سیاه» شکل بگیرد. قتل های آزادانه نسخه اول، چیزهای باز شدنی به هم پیوسته‌ی نسخه دوم و آزادی عملی که نسخه برادرهود (Brotherhood) در اختیار بازیکنان قرار میداد از جمله این المان های محوری هستند.

Assassin’s Creed IV: Black Flag یا همان پرچم سیاه 50 محل مختلف در اطراف کارائیب خواهد داشت که میتوان آنها را گشت، اما فقط 3 شهر بزرگ و مرکزی خواهیم داشت که عبارتند از هاوانا (Havana)، کینگستون (Kingston) و ناسائو (Nassau). یوبی سافت با نگاه خاص خود هاوانا را طراحی کرده است تا یادآور معماری باشکوه و پر از برج نسخه دوم باشد. در طرف دیگر، کینگستون، بیشتر شبیه بوستون از نسخه سوم طراحی شده است یعنی شهری گسترده تر، شلوغ تر و پر رفت و آمد.

ناسائو اما به عنوان مرکز عملیات دزدان دریایی شناخته میشود. از نظر تاریخی ناسائو جایی است که بعد از اجازه ندادن دولت جاماییکا به کشتی دزدان دریایی برای لنگر گیری همه دزدان دریایی به آنجا پناه بردند. به همین دلیل احتمال میرود نقشی کلیدی در داستان پرچم سیاه داشته باشد.

بقیه زمان شما در بازی صرف گشت و گذار در محیط های کوچک تر مانند مزارع، غارهای مخفی، جنگل ها، قلعه ها، خرابه های قوم مایا و جزیره های کوچک خواهد شد. برای اولین بار در این سری قادر خواهید بود زیر آب هم بروید و کشتی های بادبانی غرق شده را بگردید و جنگی هم با کوسه ها داشته باشید.

کشتی ادوارد که زاغچه (Jackdaw) نام دارد یکی از بخش های اساسی بازی است. مبارزات دریایی Assassin’s Creed III یکی از بخش هایی بود که مورد توجه منتقدان قرار گرفت و با توجه به اینکه این نسخه در موازات نسخه سوم ساخته میشود به طور قطع میتوان گفت که آن بخش ها زمینه ساز فضای نسخه چهارم بوده اند.

مبارزه با وال ها هیجان انگیز خواهد بود!

50 مکان بازی توسط یک اقیانوس بزرگ به هم متصل شده اند و بازیکن میتواند با استفاده از کشتی ادوارد به همه آنها دسترسی داشته باشد. استفاده اصلی کشتی برای دزدیدن کشتی های دیگر و غارت کردن منابع آنهاست. با استفاده از این منابع هم میتوانید کشتی خود را پیشرفت دهید و یا خدمه بیشتری وارد کشتی خود کنید تا راحت تر بتوانید کشتی های بزرگ را تحت سلطه خود در آورید.

قول داده شده است که شاهد صحنه های هیجان انگیز و واقع گرایانه هنگام حمله به کشتی دشمنان خواهیم بود. افراد خدمه شما به زیبایی به سمت کشتی دشمن حمله خواهند کرد و شما باید کاپیتان آن کشتی را از پای در آورید تا کشتی از آن شما شود. البته شما باید کاپیتان کشتی را هرچه سریع تر به قتل برسانید زیرا هرچه بیشتر زمان سپری شود، افراد بیشتری از خدمه شما در نبرد با افراد دشمن کشته خواهند شد و مجبور خواهید بود بخشی از غنایمی که به دست می‌آورید را صرف استخدام خدمه جدید کنید.

کشتی های دشمنان که باید با آنها مبارزه کنید، تنوع خوبی خواهند داشت. به گفته یوبی سافت، این کشتی ها 5 نوع خواهند بود که برای مثال یکی از آنها هنگام دیدن شما به سمتتان یورش خواهد برد. برای راحتی بازیکن ها، ادوارد این توانایی را دارد که روی عرشه کشتی خود از دوربین استفاده کند تا به کمک آن محیط اطراف خود را بررسی کرده و محل دشمنان خود را از دور پیدا کند. حتی منابعی که آنها با خود به همراه دارند هم از طریق دوربین قابل شناسایی خواهد بود.

کانر به عنوان شخصیت نسخه سوم بویی از اصالت و شکوه پدر خود، هیتم، و یا حتی اتزیو نبرده است. اما به نظر میرسد ادوارد برخلاف او مردی با اعتماد به نفس بالا و کاریزماتیک باشد که از همان شروع بازی ثروتمند و خوش گذران است. یوبی سافت نمیخواهد به صراحت بگوید که ادوارد شبیه اتزیو طراحی شده است ولی تیپ شخصیتی او و گرایشش به جنگیدن، همچنین شروع بازی به عنوان فردی گستاخ و مغرور و در ادامه تبدیل شدنش به مردی مسئولیت پذیر و حکیم کاملا نشان دهنده شباهت به اتزیو است. و این میتواند چیز خوبی باشد.

Assassin’s Creed IV: Black Flag در اواخر دوران طلایی دزدان دریایی و بعد از جنگ جانشینی اسپانیا در سال 1714 به وقوع میپیوندد که کشتی ران های بیکار مانده به دزدی دریایی روی می آورند. منطقه ای که بازی در آن جریان دارد بخش مهمی از تاریخ است؛ زیرا قلب تپنده راه های دریایی بازرگان ها و محل مهمی در تجارت برده در آن زمان و کالاهای حیاتی مانند شکر و کاکائو بوده است.

گشت و گذار در محیط های جنگلی

دزدان دریایی مشهوری مانند چارلز وین (Charles Vane)، ریش سیاه (Blackbeard)، بنجامین هورنیگلد (Benjamin Hornigold)، آنه بانی (Anne Bonny) و کالیکو جک (Calico Jack) همگی در Black Flag حضور خواهند داشت. رویه اصلی این سری در ترکیب کردن وقایع تاریخی با گیم پلی دراماتیک در این نسخه هم ادامه دارد و یوبی سافت از هم اکنون قول وقایع تاریخی بزرگی مانند حمله بارثولومیو روبرتز (Bartholomew Roberts) به 42 کشتی پرتغالی و گیر افتادن چارلز وین در جزیره‌ای دور افتاده را داده است. به نظر میرسد چارلز در طول بازی به همراه ادوارد در جزیره ای گیر خواهند افتاد در حالی که تنها یک پیستول و بطری نوشیدنی با خود به همراه دارند. مشهورترین دزد دریایی تاریخ، ریش سیاه، در تریلر معرفی بازی نقش اساسی دارد. بنابراین میتوان منتظر فعل و انفعال زیاد با او در طول بازی ماند.

هرچند داستان دزموند مایلز در حال حاظر که موازی با داستان اصلی این سری روایت میشد به پایان رسیده است اما در این نسخه هم بخش های  انیموس (Animus) دار را خواهیم دید. با این تفاوت که این بار بازیکنان به جای دزموند نقش یکی از کارمندان آبسترگو (Abstergo) (اگر فراموش کرده اید: نام امروزی جنبش تمپلار ها که از اساسین ها بدشان می آید) را بر عهده خواهند گرفت که برای شرکت جدیدی با نام Abstergo Entertainment وارد انیموس خواهد شد.

یوبی سافت کاملا امیدوار است که ترکیبی از دریانوردی، دزدان دریایی و گردش در دریاهای بزرگ برای بالا نگه داشتن سری اساسینز کرید کافی باشد. اما نظر شما چیست؟ آیا شما منتظر «پرچم سیاه» خواهید بود؟ آیا فکر میکنید عوض شدن شخصیت اصلی برای جذاب نگه داشتن بازی کافی خواهد بود؟ یا قصد دارید این نسخه را انجام ندهید؟

Assassin’s Creed IV: Black Flag در اکتبر 2013 برای PS3، XBOX360، WII U، PC و کنسول های نسل بعد منتشر خواهد شد و هشت استودیوی داخلی یوبی سافت مشغول کار روی آن هستند.

174 نظر برای “قاتل دریاها | پیشنمایش Assassin’s Creed IV: Black Flag

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. Amin کاربر مهمان

  استفاده از کشتی ایده ی بزرگ و جالبیه و میتونی بازی رو از یک نواختی شماره های قبلی در بیاره ممنون حسین جان عالی بود

 2. yas0631 کاربر مهمان

  نسخه سه اصلا هیجان نداشت هم تو جنگل بود خدا کنه این نسخه هیجان و فن های جدید داشته باشد

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   اره، من تو نسخه سه تغییری ندیدم و برای همین بازیش نکردم ولی این یکی خیلی چشمم رو گرفته…
   به زودی یه مقاله در مورد شخصیت ها و وقایع تاریخی واقعی که ازشون تو بازی استفاد شده مینویسم که خیلی جالب هستن.

 3. Sir.NoOb تازه کار

  هر چه قدرم اشغال باشه … که نیست !
  باید خریدش اخر چون هرچی باشه ASSASSINs CREED

  1. ََAli کاربر مهمان

   بوسه ی من به رویت ای عزیز Assassin’s Creed دوست مثل خودم!!!

  2. reza کاربر مهمان

   من از شما سوال دارم و خواهش میکنم جوابش رو به rezz78@yahoo.com بده.آیا میدونی که حشاشین(اساسین)ریشه در ایران داره؟ اگه میخواهی در موردش چیزی بدونی جوابشو به ایمیلم بده تا کتابشو که به صورت PDFاست بهت بدم.

  3. assassin کاربر مهمان

   با تو موافقم
   حتی اگر هم که بی خود ترین بازی هم باشه باید
   خریدش و بازی کرد.

 4. مهدی کاربر مهمان

  خب تا اکتبر کلی وقت هست که دوباره بشینم و 5 تای قبلی رو دوباره بازی کنم چون یه تیکه هایی از داستانو نفهمیدم به خاطر مشکلات زبان و این حرفا. سری معرکه ایه ولی نسخه سوم و همچنین Revelations سطح بازی رو یه مقدار آوردن پایین.
  نسخه سه خلاقیت هاش بی کاربرد بود. مثلا از درخت هایی میتونستی بالا بری که اصلا لازم نبود مثلا ساختمون یا راه باز وجود داشت. یا کشتی رانی فقط حالت دمو داشت و بهش به شکل خوبی پرداخته نشده بود. شیوه مبارزه و زمین های مبارزه مثل Prince Of Persia نسخه 2 طراحی شده بود. امیدوارم این مشکلات تو این شماره حل شده باشه

 5. طاها کاربر مهمان

  بابا این معرکس 🙂 ببنید شماره ی 3 از نظر کیفیت و هیجان عالی بود ولی از نظر شخصیت ضعیف بود ولی اگر این یارو (ادوارد) شبیه اتزیو باشه که یعنی نور علا نور فقط یک نکته این استاد ادوارد ریش سیاه هست و کانر هنوز ادامه دارد کانر 3 قسمت به اسم (assassins creed trinny of king washangton که داستانش اینه (واشنگتون دیوانه شده و مادر کانر زندست و باید جلوی واشنگتون را گرفت :)))))9

  1. مصطفی کاربر مهمان

   کانر بهترین شخصیت کل این مجموعه بود و همچنین کامل ترین .نه غرور بی مورد الطیرو داشت و نه خوشگذرانی های بی مورد اتزیورو

   1. Alireza کاربر مهمان

    اصلا موافق نیستم
    اتزیو و الطایر سگشون می ارزه به کانر!!!!

    1. سجاد کاربر مهمان

     بله منم موافقم اصلا اتزیو و الطیر اصیل زاده بودن ولی کانر یه دو رگه بود و بدترین جنبه ی کانر این بود که ولدزنا بود
     البته این نظر منه

    2. ali کاربر مهمان

     نه بابا بهترین شخصیت کانر بود و خوش تیب ترین

   2. ََAli کاربر مهمان

    خب این که آدم های حکیم و منطقی مثل کانر بهتر اند یا آدم هایی مثل اتزیو و الطایر که اول شیطون ان در اواخر عمر شون حکیم میشن، این سلیقه ایه و هر سلیقه ممکنه بخواد یکی رو انتخاب کنه!!!

    من خودم صرفا ترجیح میدم تو جوانی کاری مخصوص خودش رو بکنم و توی پیری هم کار مخصوص خودش رو

 6. طاها کاربر مهمان

  بهم زنگ بزنید دوستان 77302357

 7. طاها کاربر مهمان
  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   چی شده طاها؟ اهل تبریزی؟ شماره خونه رو که تو اینترنت نمیذارن D:

 8. Hossein کاربر مهمان

  عالی بود معرکه بود هرچی بگم کم گفتم مخصوصا قسمتی که با وال می جنگیم

 9. طاها کاربر مهمان

  سلام نه اهل تهرانم

 10. طاها کاربر مهمان

  الووووووووووووووووووو

 11. طاها کاربر مهمان

  اقا حسین؟ هستی؟

 12. امیر کاربر مهمان

  عالی بود ولی حیف که واسه کامپیوتر نمی اد

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   ممنون
   بازی برای کامپیوتر هم میاد، کی گفته نمیاد؟!

   1. sajjad کاربر مهمان

    سلام برای کامپیوتر یه ارور میده اولا میرغت توش ولی بعد یه مدت میپرید بیرون اما حالا دیگه اصلا نمیره توش تازه اون موقع که میرفت سیو نمیشد الان یه ارور میده : ac4bfsp – system error نمیدونم باید چی کار کنم

  2. محمد کاربر مهمان

   آخه کی گفته واسه کامپیوتر نمیاد؟

  3. سجاد کاربر مهمان

   نخیر داداشم واسه کامپیوتر هم میاد ولی فک کنم یکم دیر میاد واسه بازی gta:v که گفته بودن واسه پی سی نمیاد بالاخره نسخه ی پی سی رو هم تایید کردن این که از اولش گفتن واسه پی سی میاد
   اصلا مزه ی اساسین به همینه ه رو پی سی میاد :d

 13. Sir.NoOb کاربر مهمان

  کی گفته برا کامپیوتر نمیاد تا خرخرشو بجووم …..

 14. folani کاربر مهمان

  این بازی برا کامپیوترم میاد یا نه؟

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   دادا میخوای اذیت کنی؟ :دی همین کامنت بالایی گفتم که برا پی سی همی میاد

  2. desmond کاربر مهمان

   صد در صد برای کامپیوتر میاد . اگه نیاد دیگه بازی پرفروش نمیشه .

  3. iman کاربر مهمان

   کی میاد؟

   1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

    پایین سایت تاریخ انتشارش هست

 15. امیرپدرام کاربر مهمان

  به نظرم فقط تا شماره brotherhoodارزش داشت.امیدوارم این جدیده دوباره برگرده به همون شکوه و پرداختن به جزئیات

 16. Ardalan کاربر مهمان

  عالیه من همه ی اساسینس هارو بازی کردم تو هر کدومش یه چیز جدید بازی اضافه می شه

  1. Desmond
   Desmond کاربر برتر

   تو بعضی هاشونم یه چیزایی کم میشه (Assassin’s creed III) تو بعضی هاشونم این تغییر ها به درد نخورن.

 17. zhiar.n کاربر مهمان

  سیستم مورد نیاز رو بزارید که دیگه طاااااااااقتتتتت ندارم راست میگم ها دادا حسین

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   ژیار جان بازی هنوز تازه معرفی شده! سیستم مورد نیازش هنوز اعلام نشده ولی به محض اعلام شدن یه پست در موردش میزنم.

 18. kazem کاربر مهمان

  اگه دزموند مایلز تو بازی نباشه بدرد نمیخوره ما از همون اول با دزموند شروع کردیم باید یوبی سافت اسیسن را با دزموند تمام کند

  1. خودم کاربر مهمان

   کاملا موافقم. واقعا نباید دزموند مایلز می مرد

 19. B3hN4m G4Mm3R کاربر مهمان

  نه خیر کی گفته با دزموند شروع کردیم کاظم! به نظر من داستان الطیر از همشون جالبتر بود، چون با اون شروع کردم خاطره اش از یادم نمیره! یادش بخیر …

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   دزموند تو 1 هم بود دیگه بهنام جان 😀

 20. mohammad hossein کاربر مهمان

  واقعا اگه مثل عکس اخریه باشه عالیه تازه هیکلشم خیلی خوبه زیاد گنده نیست سری سوم با رولیشن گند زدن ولی این یکی یه چیز دیگس وای دارم میمیرم

 21. Amin کاربر مهمان

  در نسخه 3 باگ های زیادی وجود داشت امیدوارم حل شده باشد و کیفیت کشتی رانی نسبت به نسخه ی 3 بهتر شده باشد …..

 22. vahid کاربر مهمان

  راسته که میگن تو تموم بازی باید آنلاین باشی؟ اگه کسی میدونه جوابشو بفرسته رو ای ایمیلvahidakbaripor@gmail.com

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   فعلا در حد شایعست.
   ولی نظر من اینه که بعیده اینطوری بشه

  2. desmond کاربر مهمان

   جوابش معلوم شده . نه …………………………………..

  3. تازه وارد کاربر مهمان

   اگه این طور باشه هکر ها به فکر ما هستن

 23. HOJJT کاربر مهمان

  به نظر من ایده خوبیه واز این همه تعریف از این قسمت بازی انتظار دارم تا موفق از اب دربیاد امیدوارم این سری بازی به موقع وارد بازاربشه

 24. محمد کاربر مهمان

  خیلی به نظر بازی خوبی میاد من صد در صد بازیش میکنم به نظر میتونه بهترین سری از این مجموعه باشه

 25. Mohammad کاربر مهمان

  ببنید من یه چیزی رو توش موندم.یوبیسافت بعد از ساختن شخصیت کانر چرا دوباره باید برگرده رو داستان پدربزرگش کار کنه؟لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید.خیلی ممنون

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   به نظر من دلیلش اینه که کانر به اندازه اتزیو و الطایر محبوب نبود و یوبی میخواست یه شخصیت محبوب تر بسازه. یه دلیل دیگش اینه که چون میخواسته بازی رو ببره سمت دزدان دریایی و دریانوردی، شخصیت رو عوض کرده تا به داستان بازی بخوره.

   ضمنا شما میتونی اون تیک آخر نظرات رو بزنی تا خودش اتوماتیک جواب رو ایمیل کنه.

   1. مصطفی کاربر مهمان

    چرا کانر محبوب نبود؟! کانر ضعف هایی رو که شخصیت های قبلی داشتنو نداشت و از هر لحاظ عالی بود. به نظرم فقط این میتونه باشه که اونا میخوان داستان جدید یه ربطی به دریانوردی داشته باشه.حقیقتا هم از این سوژه نمیشه گذشت

    1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

     من نسبت به دو شخصیت دیگه گفتم. الطایر و اتزیو محبوب تر از کانر بودن. شما الان مثلا تو همین انجمن های خودمون یه نفر رو نشون من بده که کانر رو گذاشته باشه تو آواترش. من که هرروز تو انجمن ها هستم ندیدم.

   2. Desmond
    Desmond کاربر برتر

    من که هر وقت اون تیک رو زدم همه ی جواب ها رو برام میفرسته ، حتی نظراتی که جواب من نیستن.

 26. samin کاربر مهمان

  واقعا عالی

 27. amirhossein کاربر مهمان

  من اول هیچ کدوم از assassin creed ها رو نمی شناختم.اما از وقتی که بازی کردم دور بازی های دگه رو خط کشیدم.من از assassin creed 1 خیلــــــــی بدم میومد.اما از بقیشون خوشم میومد مخصوصا assassin creed revelations.حالا ببینیم assassin creed IV هم مثل بمب صدا میکنه یا نه!!!!؟؟؟؟؟؟به نظر من می کنه.

 28. ata کاربر مهمان

  باید بازی خیلی جالبی باشه به احتمال زیاد از Assassin’s creed های بهتره من که منتظرش می مونم.

 29. ehsan کاربر مهمان

  سلام من قبلا از 1 بازی کرده بودم ولی اون موقع واسم جذاب نبودو توی بازی گیر کردمو حال نکردم اما حالا بعد از چند سال حالا که قسمت های دیگه هم اومد و فهمیدم چه داستان جالبی داره دارم از اول دوباره بازی می کنم الان قسمت 2 بازی ام اما یه جای بازی گیر کردم که که می خوام ازتون بپرسم
  همون اولای assasin 2 که اتزو میره پیش پدرش و بهش گیر میده و میگه من فهمیدم که دیشب با اون دختر بودی و با چند نفر دعوا کردی بعدشم بهش می گه من می خوام این نامه رو برام برسونی به کسی بعدش من هر چی دنبالش گشتم پیدا نکردم تو نقشه هم هیچی معلوم نکرده همه جارو گشتم پدرم در اومده نمیدونم شاید باگ داره خواستم راهنماییم کنین که از این مرحله رد بشم
  تو همین اولش گیر کردم
  ممنونت میشم

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   یک عکس از Objective بازی و نقشه بازی بذار تا شاید بشه راهنمایی کرد! اینطوری کسی بازی عصر حجر رو یادش نمیمونه که بخواد راهنمایی کنه :دی

  2. مصطفی کاربر مهمان

   اره چون باید یه کرک خواص رو کپی کنی . اگه تو DVD هاش نبود مجبوری دانلودش کنی

 30. farid کاربر مهمان

  عا لیه، حرف نداره! من که دیگه نمیتونم صبر کنم!

 31. مهدی کاربر مهمان

  در پاسخ به سوال آقا احسان :داداش منم این مشکلو داشتم بعدا فهمیدم که مشکل از کرکه برو یه کرک سالم پیدا کن بعد کپی کن بعدش همه چی درست میشه و تویه نقشه هم میاد که باید کجا بری.

  1. ehsan کاربر مهمان

   دمت گرم داداش فقط میشه کمکم کنی از کجا پیدا کنم کرک سالم آخه این چند روز همش دنبال کرک سالم اساسین 2 بودم به خدا اصلا زندگی واسم نمونده اگه کسی میدونه کمک کنه تورو خدا

 32. desmond کاربر مهمان

  به نظر شما چرا توی Assassin’s creed III چتر نداشت؟این بازی قرار بوده پیشرفت کنه یا پسرفت؟ و اینکه به نظر شما توی این بازی چتر وجود داره یا نه(Assassin’s creed 4 رو میگم.

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   چتر؟ منظورت رو متوجه نشدم. مگه نسخه های اولیه چتر داشتن؟

   1. samin کاربر مهمان
   2. Desmond کاربر مهمان

    توی Brotherhood و Revelations داشت.

 33. مهدی کاربر مهمان

  من که تو موتور جستجو ی گوگل نوشتم:دانلود کرک سالم assassins creed 2

 34. mehran کاربر مهمان

  woooooooooooooooooooooooooooooooow

 35. مملی کاربر مهمان

  خدا یا زود تر نسخه کامپیو ترش بیاد

 36. مصطفی کاربر مهمان

  میشه یکم درباره شخصیت زمان حالش هم توضیح بدین؟اینجور که خوندم دسموند نیست .شخصیت جدید چطوریه؟

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   فعلا عکسی ازش نیومده. باید منتظر اطلاعات بیشتری ازش بود

  2. Desmond
   Desmond کاربر برتر

   من از بعضی جاها شنیدم که چون desmond توی بازی assassin’s creed 3 مرده توی چهارمی نیست .میگن که اون قسمت آخر بازی که desmond میوفته روی زمین مرده.ولی به نظر من این که دزموند توی بازی نیست میتونه شایعه ای باشه از طرف خود یوبی تا ببینه دزموند چه قدر طرفدار داره.

   1. a.c کاربر مهمان

    شایعه نیست چون من که تموم کردم دست میزنه به یه گویه بعد میفته رو زمین

 37. samin کاربر مهمان

  لطفا صلاح های شخصیت اساسین کرید را بنویسید

  1. Desmond
   Desmond کاربر برتر

   منظورت کدوم شخصیتشه؟

 38. Farid کاربر مهمان

  خدا به ما که عاشق سری بازی های assassins creed هستیم صبر بده! من که دارم میمیرم!

  1. ََAli کاربر مهمان

   ای جان!!
   یه همدرد پیدا کردم!!!

   آره والا

 39. hs r کاربر مهمان

  اساسین ها همه شون عالیین اما توی این یکی دزموند نیست یکم بده نمیدونم بجای دزموند کی هست یا چه بلای سر دزموند اومده

  1. kj کاربر مهمان

   اخ اخ خوب گفتی

 40. GHOST حـــــــــرفه ای mafia1

  اگر امکان دارهسیو اساسین کرید 3 روبزارید ممنون میشم 🙂

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   تو گوگل سرچ کن همه سایت های ایرانی گذاشتن از یکی از اینا بگیر

   1. GHOST حـــــــــرفه ای mafia1

    دوس داشتم مشتری شما شم 🙁 🙂

    1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

     تو مطالب جدید مشتری ما میتونی باشی D:

 41. david mason کاربر مهمان

  assassins creed III kheyli jaleb nabood omidvaram black flog jobran kone

  1. Desmond
   Desmond کاربر برتر

   ممکنه بتونه تا یه حدی جبران کنه ولی نه زیاد.چون مجبور شدن توش از ایده های قدیمی هم استفاده کنن سطح جذابیت بازی کمی پایین میاد ولی کشتی رانی و امکانات جدید دیگه جذابیت بازی رو تا حدی بالا میبرن.

 42. hassan کاربر مهمان

  ببخشید توی یک سری از سایت های خارجی دانلود اساسین black flag رو گذاشتن پس یعنی سیستم مورد نیازش هم هست لطفا حسین اقا سیستم مورد نیازش را بگذارید ممنون.

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   اونا همش الکیه و فقط به خاطر جذب بازدید کنندست و در آوردن پول از تبلیغاته. سیستم مورد نیازش هم رسما از سوی خود سازنده ها تایید نشده ولی بعضی سایت ها یه پیشبینی هایی کردن که میتونی هر یک از این سایت ها رو باز کنی و ببینی:

   https://www.google.com/search?q=assassin%27s+creed+black+flag+sys+req

 43. mohammad 24 حـــــــــرفه ای

  من هم عاشق بازی های assassins هستم هم عاشق دزد های دریایی احتمالا بازی خوبی از اب در میاد ولی به نظر من اساسینز همیشه گرافیک یکسانی داشته و کمتر گرافیکش پیشرفت کرده و من هم فقط به این عشق بازی می کردم که راز های بیشتری در مورد اون ها بفهمم خدا کنه این بازی نسبت به نسخه های قبلی بهتر باشه

 44. payam کاربر مهمان

  بابا این خیلی حال میده خودش میگه بیا بازی کن،کی میگه مزخرفه تا از حرفهای منطقی براش بگم.

 45. yasin 8115 تازه کار

  بهترین گیمی بود که تاحالا داشتم

 46. connor کاربر مهمان

  ببخشید زمان ورود دقیقق این بازی برای نسخه ی pc در ایران کی هست؟

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   10 آبان برای کنسول ها میاد
   برای پی سی هم گفتن یکی دو هفته بعد از نسخه های کنسولی میاد یعنی مثلا احتمالا آخرای آبان میتونی بازی کنی

   1. Desmond
    Desmond کاربر برتر

    هیچ وقت زمان دقیقی نداره ولی بیشتر سایت ها گفتن 7 آبان یعنی 29 اکتبر منتشر میشه که فکر کنم برای کشور های خارجی باشه . فکر کنم توی ایران دیرتر میاد که میشه حدودا اواسط ماه آبان . ولی من از اول آبان سراغشو میگیرم که هرچه زودتر بخرمش.

 47. نیما کاربر مهمان

  سایت خارجی سیستم مورد نیاز این بازی رو به این صورت نوشته که:minimum requirements=ati radeon hd 3870
  در ویندوز وستا 32 bit و
  gd adjusted requirements=ati radeon hd 6670
  در ویندوز 7 64bit
  می خواستم ببینم فرق minimum با gd adjusted چی هست یعنی اگر گرافیک کسی مثلا 4650 باشه میتونه این بازی رو بازی کنه در ویندوز ویستا 32 bit ?

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   معلومه که از سایت game-debate دیدی! همونطوری که در کامنت های قبلی هم گفتم هنوز سیستم مورد نیازش رسما اعلام نشده و این سایته هم نسبت به نسخه های قبلی این سیتسم مورد نیاز رو از خودش گذاشته. اون gd adjusted هم فکر کنم سیستم پیشنهادی خود سایت game-debate باشه چون gd مخفف همین game-debate هست.

   من متخصص سخت افزار نیستم ولی به نظرم اگه نسخه های قبلی رو توسته سیستمت باز کنه حتما اینو هم باز میکنه حالا شاید یکی دو فریم کمتر بگیری

 48. YAS کاربر مهمان

  بچه های به نظر من ASSASSIN CREED 3بعضی از مرحله هاش حذف شاده بود بعضی از مرحله های بازی رو داخل یه سایت خارجی دیدم اما اینا تو اساسین که من بازی کردم نبود

  1. Desmond
   Desmond کاربر برتر

   بله . بعضی از قسمت هاش هم سانسور شده بود . ولی یکی از دوستام میگفت که برای PS3 سانسور نشده و بازی کامله.

   1. Desmond
    Desmond کاربر برتر

    من فقط میدونم که نسخه ی کامپیوترش سانسور شده.راجع به بقیه هیچ نظر شخصی ندارم.

 49. Bardiya کاربر مهمان

  داستان بازى assassins creed 3 رو مى زارى رو سایتت چون من نفهمیدم چى شد

 50. Bardiya کاربر مهمان
 51. Sadegh کاربر مهمان

  به نظر من بازی مثل assassin‎’s creed شخصیتاش باید مغرور و پر ادعا باشن مثل الطایر چون هیچ کس نمیتونه مقابلش بایسته و در این نسخه امیدوارم افکت ها و فن های جالت و هیجان انگیزی داشته باشه

  1. reza کاربر مهمان

   شخصیت اصلی اساسینزها آدمهای بی رحم و قاتل هستند که تو اساسینز کرید 2 به بعد دل رحمی بیشتر دیده میشه.

  2. reza کاربر مهمان

   من میخواستم برای جواب اشتباهی که به صادق دادم معذرت بخوام چون من از موقعی که وارد یک سایت شدم و یک سوالی به چشمم خورد که آیا اساسین ریشه در ایران دارد؟ من این جمله رو تو اینترنت جستوجو کردم و دیدم که این جمه درسته و یک کتابی درمورد همین موضوع نوشته که همش واقعی است و نام این کتاب خداوند الموت است.از شما خواهش میکنم که این کتاب رو بخوانید.

 52. Bardiya تازه کار Theft

  من از جایى که بازى مى خرم پرسیدم کى مى إد گفت آخر تابستون

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   آبان میاد

   1. Amir کاربر مهمان

    arrrrrrrrrrrrrrrrrreeee hameneeeeeeeeeeeeee kgofatm 7 aban

  2. Amir کاربر مهمان

   dadash bazi taze oomadi che khabare 7 aban dageg meyad

 53. sadeghkafili کاربر مهمان

  بابا مگه هنوذ توووووووووووووووووووو باااااااااااااااااازار نیومده اگه آومده پس به تربت نیومده فقط خواهشا زود تر بیاد همه ی بازی های جدید رو فتح کردم منتظر اینممممممممممممم

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   آبان ماه میاد. تو کامنت های قبلی گفتم

 54. Desmond
  Desmond کاربر برتر

  7 آبان یا شایدم 8 آبان بازیش تازه منتشر میشه.

 55. Reza کاربر مهمان

  Salam bebakhshyd qaziyeye in assassins creed v va vi va vii chye hey migan myad.

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   من که اولین باره میشنوم! چیزی که مشخصه اینه که iv امسال میاد ولی اینکه v و vi و اینا اسم نسخه های بعدی باشه و سالهای آینده منتشر بشه اصلا همچین حرفی زده نشده ولی احتمال داره اسم نسخه های بعدی اینا باشه. شما از کجا شنیدی؟

 56. Reza کاربر مهمان

  Az hamin saythaye irany va kharejy taze agar to google be farz search konid assassins ceed v toye wikipedia ham baz mykone ke khabar dadan in noskhehaye v va vi va vii ham aknon dar ubisoft dar hale sakhtan.

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   این که معلومه در حال ساخته ولی شاید اسمشون فرق بکنه چون اینقدر این سری بازیها براشون پردرآمد هست که هر سال حتما یه نسخه ازش بیرون میاد. ولی خبر انچنانی ازشون نیست چون فعلا همه نگاه ها و حرفها سمت IV هست.

   البته یه گروهی به نام Mega64 یه فیلم کمدی ساختن که توش AC V و VI و اینارو مسخره کردن که احتمالا اونارو دیدی! لینک بدی خوب میشه

 57. ALI کاربر مهمان

  من تو بعضی سایتا دیدم که نوشته بود بازی assassins creed iv اخرای شهریور میاد

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   ببین همیشه دقیقترین تاریخ ها رو ویکیپدیا میذاره که برای این بازی نوشته 1 نوامبر که اگه تبدیل کنی میشه 10 آبان ماه. تازه این برای نسخه کنسولیه چون گفتن نسخه Pc دو هفته بعد از نسخه های کنسولی منتشر میشه…

   حالا سایت های دیگه هرچی میخوان بگن ولی این بازی آبان ماه منتشر میشه

 58. ALI کاربر مهمان

  فکر کنم اشتباه نوشتن

 59. YAS کاربر مهمان

  مدیر عامل شرکت Ubisoft ، آقای Yves Guillemot در مصاحبه ای با Kotaku گفت: سه عنوان جدید از Assassin’s Creed در حال ساخت است.

  البته سازندگان این عناوین می توانند با یک ریسک ساخت این عناوین را در طول ۳ سال به پایان برسانند و یک عنوان جذاب و تازه را به طرفداران Assassin’s Creed ارائه دهند.

  با توجه به گزارش Kotaku، جناب آقای Guillemot در مورد این سه عنوان جدید هر چیزی را نمی گوید، اما حدس زدن در مورد این عناوین آسان است. احتمالا این سه عنوان Assassin’s Assassin’s Creed IV: Black Flag، Assassin’s Creed V و شاید عنوان جدیدی برای کنسول های دستی هستند.

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   همون دیگه. الان هر سال یدونه اساسین جدید میاد و امسال iv میاد، سال بعد شاید v بیاد شایدم اسمش یه چیزی دیگه باشه. این اساسین های دیگه ای هم خواهیم داشت مثل روز روشنه ولی هیچ اطلاعاتی هنوز ازشون نیست

 60. Reza کاربر مهمان

  Bebakhshyd ye noskhe az assassin to enternet bod be esme hermandad . Akhe mygan baraye dastane ezio chahar noskhe omade valy man faghat 3 noskhe azasho dydam va in hermandad akse ezio rosh bod . In noskhe baraye pc myad. Mamnon .

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   hermandad یه کلمه اسپانیایی که معنیش میشه همون brotherhood. تو اسپانیا AC: Brotherhood رو با نام AC: Hermanded میشناسن.

   احتمالا شما یه عکس از یه سایت اسپاینیایی دیدی برای همین روش نوشته بوده hermandad

 61. Sadegh کاربر مهمان

  سلام.به هر حال فرق نمی کنه چند آبان بیاد مهم اینه ک آیا سیستم شما توانایی اجرای این بازی رو داره یا نه؟ ولی هر چه قدر هم گرافیکش بالا باشه من عادت ندارم هیچ بازی رو رو کیفیت پایین تر از high بازی کنم

 62. ASSASSIN تازه کار

  من که کلا از این بازی خوشم میاد

 63. gamer کاربر مهمان

  کی میاد و اول برای چه کنسولی؟
  لطفا بهم بگین!

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   توی کامنت های آخری جواب شما هست.

   10 ابان برای کنسول ها میاد و دو هفته بعد برا PC

 64. Ali کاربر مهمان

  Bichare pc baza hamash beheshon zolm myshe.in tor nist? Ubisoft

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   البته تقصیر اونها هم نیست. کپی بازی کردن توی PC خیلی زیاده و این به شرکت ها ضرر میرسونه. اگه این کارو نکنن مطمئنا ورشکست میشن

 65. Hashem کاربر مهمان

  Salam mykhastam by zahmat adres download yek ahange mp3 az ac iv ro bezarin.mamnon!

 66. ميلاد کاربر مهمان

  به نظر من گرافیک هاى بازى خوبه اما داستانش پر هیجان مثل ac هاى قبلى چون داستان انچنانى نداره.

 67. reza کاربر مهمان

  به نظر من assassins creed3 خیلی قشنگه چون درمورد نابود شدن زمین است و یک انسان میاد دنیا رو نجات میده. شاید سبک بازیش خوب نباشه که به نظر من اینطور نیست اما داستان بازی عالیه.

 68. Hashem کاربر مهمان

  Hanoz systemesh be tore rasmi gofte nashode.

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   اگه سوال بود که نه نشده. ولی اگه خبر میدادی ممنونم!

 69. سهراب کاربر مهمان

  این بازی assassins creed4 واقعا عالیه بی صبرانه منتظرشم $%%^%&^

 70. Amir کاربر مهمان

  behtarin ha altair bod chon magrore khosam meyad ezieo ham bahal booodchon bekhater ghrores az khod ghozasteges az coner zeyad khosam nemeyad vale az advard are coner shorkh post bod badam oomad

 71. javad کاربر مهمان

  ایا این بازی برای pc هم هست یا اختصاصی xbox 360 ه

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   آخر مطلب نوشته شده که برای هرسه پلتفرم از جمله PC هم هست

 72. ََAli کاربر مهمان

  من رنگ و روم زرد شده… استخون های بدنم زده بیرون!!
  لاغر و کوفته شدم!!
  ضعیف شدم!!
  مردم!!
  این آبان ماه هم که نمیرسه…! دیگه نمیتونم تحمل کنم!!

  هر چی تریلر بود دانلود کردم و روزی 1000 بار میبینم!!

  من مجنون Assassin’s Creed هستم… همه ی بازی های مطرح جهان رو درو کردم ولی هیچ چیز برام Assassin نمشیه که نمیشه!!!

  البته عرض احترامی هم به Call of Duty ها و ها Elder Scrool ها دارم ها!!

 73. داش سبی کاربر مهمان

  بابا اساسین معرکه است ولی به سان او روم نمی رسه
  هم سطح گرافیکش در حد سان او روم نیست هم داستان بازی

 74. Reza کاربر مهمان

  Salam mykhastam begam in system haye morde nyaze in bazy hayy ke myzaran poshte jelday baziha hamash alakye va rahat myshe ba gerafyke 512 in bazyhaye ba gerafyke 1 ham bazy kard.momkene systeme in ac iv ham hamin tor bashe?

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   احتمال داره. اگه نسخه های قبلی رو اجرا کرده حتما این رو هم اجرا میکنه

 75. hosseinxj0152
  hosseinxj0152 حـــــــــرفه ای

  این بازی ضد اسلامیه نخرید اگر بخرید سازنده هاش خوشحال می شن هی می سازن

  1. reza کاربر مهمان

   سلام. دوست عزیز شاید داستانش ضد اسلام باشه اما این از بی عرزگی خودمونه که نتوانستیم اون چیزی که واقعی هست رو بسازیم. تاوقتیکه این کتاب خداوند الموت رو نخوانی نمیفهمی من چی میگمم اگه میخواهی در موردش چیزی بدونی جوابشو به ایمیلم بده تا کتابشو که به صورت PDFاست بهت بدم. ایمیل(rezz78@yahoo.com)

 76. arshya_joker کاربر مهمان

  من برای اومدنش لحظه شماری میکنم
  بدو یوبی سافت دارم میمیرم
  بدوووووووووووو 🙁

 77. Sadegh کاربر مهمان

  این بازی دیگه از نظر داستانی دیگه معنا نداره؛دیگه شورشو در آوردن ولی فکر کنم این بازی حالا حالاها ادامه داشته باشه؛بهترین نسخه ای ک بازی کردم brotherhood بود؛ولی نسخه 3 این قدر که از نقش دزموند مایلز خوشم اومد از نقش کانر خوشم نیومد؛من این نسخه رو فقط به خاطر گرافیکش و کارهای جدیدش بازی میکنم نه به خاطر داستانش؛ راستی بد هم نیست یوبی سافت داستان شاهزاده ایرانی رو ادامه بده هاااا…

 78. ali m کاربر مهمان

  من تا حالا این اساسینز های پایین رو بازی کردم
  assasins creed1
  assasins creed2
  assasins creed brother hood
  assasins creed revoloshen
  assasins creed 3
  assasins creed 3 tyranny of the king washington
  اما تاحالا از هیچ شخصیتی به جز ادوارد و اتزیو خوشم نیومده

 79. Ali Ezio کاربر مهمان

  اساسین فقط اساسین 2 و برادر هود. وقتی واسه حالا هر بازی میان اپشناشو بیش از حد زیاد میکنن بازی جذابیتشو از دست میده اوج اساسین برادرهود بود

 80. dony you play with assassin کاربر مهمان

  سیستم مورد نیاز بازی تو یه سایت امریکایی که با فیلتر شکن بازش کردم سیستم مورد نیازش این بود
  ram 4 GB
  30 GB hard disk
  بقیشم نبود توی قسمت can i run assassin’s creed 4
  سیستم خودتون رو بنویسید البته اگه فیتر شکن دارین
  اینم اسم سایت http://WWW.Gamespot.com
  من زدم برای من مثبت بود ولی هاردش خیلی زیاده ها
  هاردش اندازه بتلفیلد چهاره که می خواد بیاد

 81. Sadegh کاربر مهمان

  سیستم برای اجرای بازی:
  CPU:Intel core i3 3.0 Ghz
  Ram:2Gb.4GB for vista and 7 and 8
  VGA:Nvidia ge-force GTX 360 1GB
  Hard:30GB

 82. shayan کاربر مهمان

  گرافیکم ATI REDEON 5450 هستش و رم هم 3 گیگ هستش. میشه این بازی رو بالا اورد.

 83. aidin کاربر مهمان

  بچه بیچاره اناایکه کامبیتر دارند اساسین برای کامبیترفکر نکنم بیاید

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   میاد دوست عزیز

 84. amir کاربر مهمان

  دقیقا کی برای کامپیوتر عرضه می شه یعنی کی می تونیم بازی رو از بازار بخریم ممنون هر چه سریع تر

 85. شایان کاربر مهمان

  واقعا بازی عالییه من خودم اساسین کرید 1.2.revelation.brotherhood رو بازی نکردم ولی بین اساسین کرید بلک فلگ و 3به 3 رای میدهم چون خیلی گیم پلی بهتری داره
  چون هردو رو بازی کردم و تا آخر رفتم

 86. اشکان کاربر مهمان

  بلک فلک آشغاله از هر لحاظ
  دو بار تمومش کردم

 87. اشکان کاربر مهمان

  کانر سنگین بود تو همه بازی یه بارم لبخند نزد
  این پدر بزرگش (ادوارد)و پدرش(هیثم) همش در حاله خندن:|

 88. محمد کاربر مهمان

  من تازه این بازیرو دارم بازی می کنم و همه اساسین ها رو هم تا به اینجا بازی کردم به نظره من این نسخه black flag یکی از بهترینهاست گرافیکه خیره کنندش منو به وجد میاره و همچنین نبردهاش با کشی واقعا عالیه من که واقعا لذت می برم وقتی این بازیرو انجام می دم

 89. ارمان کاربر مهمان

  اره واقعا این بازی باحاله ولی بیشتری از مراحلش داخل دریاست (اخه من جنگم توی دریا زیاد خوب نیست)

 90. Ryan کاربر مهمان

  یاد میگیری با حاله

 91. assassinsکرید کاربر مهمان

  به نظر من بهترین بازی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  زدنش که هیچ!
  پریدنش که هیچ!
  لباساش سلاححاش آدماش دوستاش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  گرافیکش هم حرف نداره
  کجاش بده ها؟

 92. ALIREZA_JV کاربر مهمان

  [سانسور شد] من عاشق این بازیم و تاحالا دوبار تموم کردم و میگم حتما این بازیو بگیرید.عالیه

 93. ALIREZA_JV کاربر مهمان

  درزمن سایتت عالی بود از عکسای بازی هم خیلی خوشم اومد.
  اگه xboxدارین حتما نسخه جدید اسسین (unity)رو بازیکنین.

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   چند سالته عمو؟ هنوز «ض» رو یادتون ندادن؟

 94. جوانمرد کاربر مهمان

  بسم الله الرحمن الرحیم
  انتشار این بازی از نقشه های دشمن است.
  پیامبر(ص) درباره ضرورت شناخت دشمن می فرماید:
  «ألا و ان أعقل الناس عبد عرف ربه فأطاعه و عرف عدوه فعصاه»
  آگاه باشید، عاقل ترین مردم کسی است که خدایش را بشناسد و از او پیروی کند، و دشمن را نیز بشناسد و آنگاه نافرمانیش نماید. در حدیثی دیگر پیامبر(ص) می فرماید:
  «مردم اگر به ده چیز شناخت پیدا کنند، سعادت دنیا و آخرتشان تأمین است، که یکی از آن امور شناخت ابلیس و یاورانش می باشد.»

  با اینکه اینها را میدانید بس چرا بازهم با دشمنان خدا و پیامبرش دوستی میکنید؟
  ان الذین یؤذون اللّه و رسوله لعنهم اللّه فی الدنیا والاخره؛آن ها که خدا و پیامبرش را آزار می‏دهند، خداوند آنان را از رحمت خود در دنیا و آخرت دور ساخته، براى آن ها عذاب خوار کننده‏اى آماده کرده است.(احزاب آیه 57

  افلا یعقلون؟

 95. sina کاربر مهمان

  درود دوست عزیز من بازی اساسین کرید رو نصب کردم اما از بازی بعد از این که اون مرده رو نجات دادیم و کشتی رانی کردیم بعد از بازی خارج میشه باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟

 96. AMIR کاربر مهمان

  سلام دوستان اگه منو راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم میخواستم ببینم وقتی که یه کشتی رو غارت میکنی آخر کار سه گزینه ظاهر میشه میخواستم ببینم گزینه آخر چیه ؟

 97. mehran کاربر مهمان

  سلام کسی میدونه لول چجوری باید بریم

 98. دوستان من می خواهم این بازی رو نصب کنم با این سیستم می شه سی پیو 2.8 رم 4 و گرافیک 1 در مورد سوالات دوستان لول کشتی رو با اپدیت کردن وسایل کشتی می توان برد بالا ولی به نظر من هیچی 2 و برادر هود نشد

 99. علی کاربر مهمان

  ادوارد کنوی از همه اساسینس ها خوش تیپ ترو و کارش از همه مهم تره ادزیو فقد گویو نجاب میده

 100. GENERAL
  GENERAL تازه کار منتظر پی سی جدیدم هستم

  برای تمامی بازی های بزرگ که معمولا سالانه یا دوسال یکبار عرضه میشن، همیشه یک خطر بزرگ وجود داره،خطر تکراری شدن،AC تقریبا داشت به این خطر نزدیک میشد ولی به لطف پرچم سیاه تونست خودشو از این خطر نجات بده،داستان این نسخه هرچندکه ربط زیادی به درگیری های اساسین ها و تمپلار ها نداشت.اما بازهم تونست به عنوان یک AC ماموریتش رو به خوبی انجام بده و گیمر رو با بخشی از داستان کلی بازی آشنا کنه.

 101. LEGENDRY ASSASSIN کاربر مهمان

  الطیر یک چیز دیگه است ادوارد یک چیز دیگه الطیر خیلی خوب بود ! و هم ادوارد ولی اتزیو خیلی مثل این دوتا خوب نبود!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *