Remember Me از آن دست از بازیهایی است که با سروصدای کمی وارد بازار شد و اولین بازی استودیوی تازه تاسیس Dontnod هم به شمار میرود. با وجود امتیازات کمتر از انتظارات و نقدهای بعضا بد بعضی از سایت ها از جمله IGN که به بازی 5.9 داده بود، به خاطر محیط فوق العاده‌ی بازی همان روزهای اول انتشار بازی را تهیه کردم و تا الان هم هرطوری بوده تا قسمت 7 آن از مجموع 8 قسمت آمده ام. اما هر چه به اواخر بازی نزدیک تر میشوم بیشتر این حس به وجود می آید که سازندگان به جای طولانی کردن بازی با چیزهای جدید، دارند همان دشمنان و چیزهای اوایل بازی را دوباره جلوی راهم سبز میکنند! همین در قسمت 6 بازی بود که به سختی یکی از Boss های بازی را ناکار کردم و با کمال تعجب بعد از تقریبا نیم ساعت دیگر در اپیزود 7 دو تا از همان دشمنان که چندین و چند دشمن کوچک هم انها را همراهی میکنند جلوی راهم سبز شده و اینبار محیط هم محدود تر از قبل شده و قدرت مانور هم کمتر شده است!

البته کاری به درجه سختی و چالش برانگیز تر شدن بازی ندارم ولی این افزایش چالش و درجه سختی هم باید منطقی و از راههای مناسب تر باشد نه رویه ای که این بازی در پیش گرفته است. در بعضی از بازیهای دیگر هم شاهد همین مسئله هستیم که نقطه منفی بزرگی به شمار میرود و برای خود من قطعا در دیدی که بعد از پایان بازی نسبت به کل بازی خواهم داشت تاثیر منفی خواهد داشت. نظر شما چیست؟ آیا شما هم همچین حسی بهتان دست داد یا اصلا برایتان اهمیتی ندارد؟

11 نظر برای “کش دادن الکی بازیها، این داستان: Remember Me

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. mohammad 24 حـــــــــرفه ای

  اره ولی نه به اندازه شما من بد بخت 4 هزار تومن برای این بازی مذخرف پول دادم که به نظر خوردم 1500 تومن هم نمی ارزه

 2. PouryaKht کاربر برتر

  بازی خشکی

 3. Mahan کاربر مهمان

  به نظرم بازی خوبی بود…
  با این که به سختی و همچنین با راهنمایی های مدیر سایت تمومش کردم…
  ولی اگه الان این سوالو از من بپرسید میگم ارزششو داشت!

 4. GHOST حـــــــــرفه ای mafia1

  من که گیجیدم 😀 به درد میخوره یانه روشنمون کنید خو 😐

 5. Solitary تازه کار

  با این که به نظرم حرف حسین درسته اما این بازی قطعا ارزش بازی کردن داره. مخصوصا برای ما که پول زیادی بابت بازی نمیدیم (البته نسبت به نسخه اورجینال منظورم هست).
  این بازی از معدود بازی هایی هست که یه حس خاص و نو با خودش به همراه داشته. درسته که تا پایان بازی این حس باقی نمی مونه و این حس نو بودن و حرف تازه برای گفتن در اواسط بازی از بین میره ولی باز ارزش داره این بازی رو تهیه کنید و مطمئن باشید ازش لذت می برید.
  البته من هم موافقم که بازی رو اصطلاحا کش دادند و مشکل اصلی بازی عدم رعایت تعادل در گیم پلی بازی هست که مثالش رو حسین در رابطه با Boss ها در متن توضیح داد.

 6. امید کاربر مهمان

  به نظر منکه بازی عالی بودش فقط توی اپیزود هفتش هنوز هنگم که اون درو چطور باز کنم، تنها جذابیتی که من خیلی این بازیو دوست دارم بخاطر مبارزات تن به تنش هست و کارهای مختلفش منکه خیلی دوست دارم ولی هنوز توی اپیزد 7 جای درش گیرم نمیدونم رمزش چیه!!!!!!!!1

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   به حرفایی که میزنه گوش کن. مثل چیستان میمونه.

   اولش میگه my first is second یعنی اولین عدد چنده؟
   My second is frozen when absolute یخ زدن… آب تو چند درجه یخ میزنه؟
   My third has all its senses چند تا حس داریم؟
   My fourth tap-dances like a spider عنکبوت چند تا پا داره؟

   و کد کلی میشه 2058

   در ضمن یکم که با کدها سروکله میزدی خودش میگفت Z رو بزن و کد رو خودش نشونت میداد!

 7. GHOST حـــــــــرفه ای mafia1

  الان که بازیش کردم فهمیدم که خدایی با همه مشکلایی که داره بازم ارزش وقت گذاشتنو داره بازی خوبیه

 8. امین کاربر مهمان

  خب به نظر من برای شروع یه کمپانی خیلی خوبه اما بازیش نقص هایی هم داشت از جمله طبیعی نبودن حرکات حمله اما گرافیکش خیلی خوب بود و فروش خوبی هم داشت البته من تازه گرفتمش و نمی تونم نظر دیگه ای بدم

 9. گیمر تنها
  گیمر تنها تازه کار دارم 7 بازی انجام میدم کدوم رو بنویسم ؟؟!!

  بد ترین بازی بود که به امرم کردم واقعا فاجعه بو نه داستانش معلوم بود نه سبک بازی بازی اتاری از این بهتر بود حیف 8 هزار تومان پولی که واسه این بازی دادم !!

 10. mogaddam کاربر مهمان

  سلام منم با نظرت موافقم
  (سازندگان به جای طولانی کردن بازی با چیزهای جدید، دارند همان دشمنان و چیزهای اوایل بازی را دوباره جلوی راهم سبز میکنند! همین در قسمت 6 بازی بود که به سختی یکی از Boss های بازی را ناکار کردم و با کمال تعجب بعد از تقریبا نیم ساعت دیگر در اپیزود 7 دو تا از همان دشمنان که چندین و چند دشمن کوچک هم انها را همراهی میکنند جلوی راهم سبز شده و اینبار محیط هم محدود تر از قبل شده و قدرت مانور هم کمتر شده است!)
  در کل برای من بهترین بازی بود جدا ا گیم پلی فضای قشنگی داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *