بازی دارک ساخته دست یک سازنده گمنام ولی جاه طلب با نام Kalypso است که امروز برای PC و 360 منتشر شد. این بازی که یک بازی مخفی کاری با تم ومپایری و خون آشامی است و گرافیکی به سبک سل شید (Cell shade) مانند Berderlands 2 دارد، اولین امتیاز خود را از سایت The Controller Online دریافت کرد که نسبتا با توجه به کم هزینه بودن آن، بازی خوبی تلقی میشود. Dark توانست از این سایت امتیاز 6 از 10 بگیرد. در این بازی شما در نقش یک خون آشام هستید که قدرتهای متناسب با این موجودات را دارد و باید به کمک این قابلیت ها و با مخفی کاری بازی را پیش ببرید. باید منتظر نمرات بیشتری بود تا بهتر بشود قضاوت کرد.

http://thecontrolleronline.com/wp/wp-content/uploads/2013/06/Dark-Xbox-360-Kalypso-1-595x334.jpg

The Controller Online – 6 out of 10

10 نظر برای “امتیازات بازی Dark

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. Desmond
  Desmond کاربر برتر

  میشه بگی که چرا به نویسنده گفتی جاه طلب؟دارم بازجویی میکنم، زودتر جواب بده. دی

  1. Desmond
   Desmond کاربر برتر

   ببخشید که اینجوری گفتم.یه لحظه جو گیر شدم.امیدوارم که ناراحت نشده باشی.

  2. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   به نویسنده نگفتم. به سازندش گفتم جاه طلب که خواسته با بودجه کم و تیم گمنامش پا جای بازیهای مخفی کاری و نقش آفرینی بزرگ بذاره که با کله خورد زمین.

 2. PouryaKht کاربر برتر

  بازیش بد نیست

 3. MA6 تازه کار

  بد نیست
  اما سخت و یه کم اعصاب خردکن
  کلا ومپایرها رو خوب ترسیم نکرده (اگر تا الان فیلم ومپایری دیده باشید)

 4. pilipili کاربر مهمان

  من که همون اول پاکش کردم بهش هم میدم1-!!

 5. AFD کاربر مهمان

  تنها بدیش به نظرم دوربین افتضاحشه و یه خورده کنترل بازی بده ! قدرت هاش جالبه و کله بازی اگه گیمر نوب نباشید و با سخت بودن بازی مشکل نداشته باشید خوبه مخصوصا” اون ایده ی Save محدود که ابتکار جدیدی بود که تا حالا ندیده بودم !

  در کل خوب ولی اون دوربینش و بعضی چیزهای این چنینی رو اعصاب بود.آهنگ استارتش و اون عکس اولش خیلی قشنگه ولی اگه این مشکلات مزخرف رو نداشت بازی عالی ای می شد …

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   از بیشتر سایت های معتبر خارجی نمرات کمی مثل 2 و 3 و 4 از 10 گرفته. منم قبل اینکه بیاد منتظرش بودم ولی بعد دیدن این نمرات بیخیال بازی شدم. بازیهای بهتر از این هست که هنوز بازی نکردم

 6. هومن کاربر مهمان

  من رو x box بازی رو خریدم واقعا ابتدایی ساخته شده و گرافیک افتضاحی داره.آدم رو یاد بازی های زمان ps 2 میندازه داستانشم تعریفی نداره بیخودی 7 تومنم رو دور ریختم

 7. mahdi کاربر مهمان

  کم بود که باعث چرت شدنش شده بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *