سایت Gamingbolt در اقدامی جذاب دست به انتشار مقاله ای درباره ی 100 ویژگی برتر بازی GTA V زده است. در ادامه با بیست تای برتر با ما همراه باشید.

20.داشتن سگ به عنوان همراه

اسم سگ Chop است که قادر خواهد بود در مراحل بازی به شما کمک کند. او شما را برای رفتن به مکان های مختلف همراهی می کند, حتی می توانید او را سوار وسیله ی نقلیه خود کنید.

Franklin_Chop_Extended

19. مینی گیم های زیاد

اگر فعالیت های درون بازی برای شما کافی نباشند, نشانه هایی از وجود مینی گیم هایی در بازی اصلی وجود دارد. که این ها از طریق اسمارت فون در دسترس خواند بود. ممکن است شرکت راک استار با قرار دادن جدول رتبه بندی برای امتیاز های بالا این ویژگی را گسترش دهد. فقط دنیای مجازی عظیمی که می توانید بر آن سلطنت کنید را فراموش نکنید.

18.ماموریت های شکار فصلی

بازی کننده می تواند برای به دست آوردن پول بیشتر به شکار فصلی بپردازد. در تریلر بازی نشان داده شد یکی از شخصیت های بازی برای این ماجرا پول دریافت می کند. پس اگر شما از درامدی که از سرقت, خواص, سهام و فروش گوشت حیوانات شما را رازی نمی کند با انجام این ماموریت ها و کشتن یا زندانی کردن افراد مختلف پول خود را افزایش دهید.

17.زیر دریایی!

بازی برای شما زیر دریایی نیز فراهم دیده است تا به وسیله ی آن به اعماق دریا ها بروید. آیا برای انجام ماموریت ها نیز به زیردریایی نیاز می شود؟ یا این که آیا زیردریایی ها با موشک مجهز می شوند؟ ما جواب این سوال ها را نمی دانیم ولی می تونیم بگوییم که این ها را می خواهیم.

GTA-V_new-1

16.تیر اندازی

مکانیک جدید تیر اندازی در بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده است. برای ساخت این مکانیک از دو بازی Max Payne 3 و Red Dead Redemption بهره برده اند. کنترل تفنگ ها در بازی روش های مختلفی دارد که این ویژگی احساس رضایت بیشتری را القا میکند و از آن حالت خسته کننده در آمده است.

نسخه پنجم

15.رانندگی ارتقاع یافته

رانندگی در نسخه چهارم این بازی اصلا بد نبود ولی از یک تجربه ی ایده آل دور بود. به نظر می رسد که این نسخه از بازی یک چیز جدیدی برای نشان دادن دارد. راکستار نیز برای بهبود در این ویژگی سیستم هندلینگ جدیدی برای بازی سفارش داده است که ماشین ها بیشتر به ماشین های مسابقه ای شبیه شوند.

14.Xbox 360 و PS3

دیدن این که این بازی برای نسل حاضر عرضه می شود بسیار جذاب است زیرا برای تجربه ی این بازی نیازی به صبر کردن تا نوامبر نداریم. درست است که برای بازی کردن نیاز به نصب است، درست است که در دو دیسک عرضه خواهد شد ولی به این فکر کنید که اگر بازی برای کنسول های نسل بعدی عرضه می شد باید آستین بالا می زدیم و برای خرید یک کنسول جدید اقدام می کردیم.

13.قمار کردن

البته شما می توانید از راه های دیگر پول سازی کنید. یا این که فقط به قمار بپردازید و با پولی که به سختی به دست آورده اید قمار کنید تا این که آن را چند برابر کنید. البته همیشه امکان باختن شما نیز وجود دارد. یا پول دار تر شو, یا برو خونه. درسته؟

12.شکار

این بازی به بازی کنندگان این اجازه را می دهد که به مناطق بیرونی شهر بروند و به شکار حیوانات وحشی بپردازند. که حداقل پانزده نوع مختلف در بازی وجود دارد.شامل: گوزن, پرندگان و حیوانات دیگر که اگر مراقب نباشید شما را خواهند کشت. ما بر این اعتقادیم که پاگنده در جایی در نقشه پنهان شده است. نمی دانیم که چه مقدار پول بابت آن خواهند داد؟

gta-5-hunting

11.غواصی

بازی شنا در زیر دریا را معرفی کرد. بازی باز در این بازی می تواند در دریایی با ظاهری واقعی غواصی کند. مقیاس این بازی بسیار بزرگ است که راک استار گستردگی بازی RDR را کوچک بیان می کند!

10.عوض کردن شخصیت ها

شما این امکان را دارید تا در بازی بین شخصیت های بازی جا به جا شوید. این اتفاق به این صورت رخ می دهد که دور بین با بالای نقشه رفته و بر شخصیتی که شما انتخاب کرده اید فرود می آید. این یک راه خوب برای جا به جایی در نقشه است. و بیشتر از هر چیز دیگر اگر از اتفاقی که هم اکنون در حال رخ دادن است خسته شده اید تنها کافیست شخصیت در حال بازی را عوض کنید.

GTA-V_HUD-fan-mock-ups-5

9.وسایل نقلیه زیاد

GTA V وعده ی وجود تعداد زیادی از وسایل نقلیه را داده است که تعداد آن از هر یک از نسخه های دیگر بیشتر است. بازی باز می تواند به وسیله ی ماشین ها, کامیون ها,ون ها و هواپیما ها در شهر لوس سانتوس گشت و گذار کند. اتوموبیل های نسخه ی قبلی نیز در این بازی وجود دارند.

8.تفنگ های زیاد

آن صحنه در فیلم Matrix را به خاطر دارید که نئو گفت:«ما تفنگ نیاز داریم. خیلی تفنگ»؟ همه ی آن نوع تنفگ هارا در این بازی تصور کنید. بر طبق گفته ها در این بازی هشت نوع سلاخ وجود دارد. از جمله: تنفگ, تپانچه, تفنگ ساچمه ای, مواد منفجره و خیلی بیشتر که همگی برای تخریب کردن گرد آوری شده اند.

7.GTA 5 Multiplayer

GTA V امکان بازی چند نفره را به وسیله ی GTA Online ارائه می دهد.که شامل یک دنیای بزرگ پر از بازیکنانی که مشغول رانندگی, پرواز و ویران کردن میباشد. بازیکنان قادر خواهند بود که با یکدیگر تعامل کنند و با استفاده از شبکه های اجتماعی نمرات خود را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر مقایسه کنند.

6.محیط های انهدام پذیر

تریلر گیم پلی بازی نشان داد که یک ون به یک دیوار ترک خورده برخورد میکند و سبب فروپاشی آن می شود.در نسخه های پیشین بازی چنین امکانی وجود نداشت ولی به نظر می رسد که شماره ی پنجم بازی مراحلی را بر این پایه در خود گنجانده است. مطمئناً نباید انتظار فرو پاشی یک آسمون خراش را داشت ولی منتظر امکانات زیادی هستیم.

5.موتور بازی سازی جدید

موتور بازی سازی جدید این امکان را می دهد که وسعت و فاصله دید بیشتری در بازی به وجود آید. راک استار در این بازی کوه ها و پایان دید را بسیار بسیار دور رندر کرده است. همچنین وجود این موتور سبب سایه زنی ها و نور پردازی بهتر در بازی می شود.

d6987_gtavscreenshot065_24

4.راه های جدید برای فرار از دست مقامات

بازی بازان می توانند از گروه های خلافکار برای کمک برای فرار از شرایط سخت استفاده کنند. از جمله این شرایط می توان به این دو مثال اشاره کرد: مبارزه با باند هایی که از پیش برای جنگیدن برنامه ریزی کرده اند و دیگری مبارزه با اجرای قانون.

3.امکانات بیشتر برای برنامه ریزی ماموریت ها

شما نمی توانید بدون هیچ نقشه ای مراحل را به اتمام برسانید. بازی به شما این امکان را می دهد تا برای اتمام رساندن مراحل برنامه ریزی کنید مانند انتخاب کردن وسیله نقلیه مناسب, انتخاب خدمه و سلاح مناسب.

2.شخصی سازی سلاح ها

شما می توانید سلاح های خود را شخصی سازی کنید. می توانید به سلاح خود لیزر نقطه ای, صدا خفه کن, نوسان نما و… اضافه کنید. تا مطمئن شوید که برای ماموریت های مختلف و بانک زنی هستید.

gta-5-new-screenshots

1.نقشه ی بسار بزرگ

یکی از عواملی که GTA به یکی از بهترین بازی ها و مورد انتظار ترین بازی ها تبدیل شده است وجود وسایل نقلیه و منظره ی بسیار زیبا در بازی است. راک استار اعلام کرده است که نقشه و گستردگی این بازی بسیار بزرگ تر از GTA IV و RDR و دیگر بازی های گذشته است و اگر این بازی ها با یکدیگر ترکیب شوند باز هم به وسعت این بازی نخواهند رسید!

 

پس می توان نتیجه گرفت که با این بازی برای مدت ها بازی بازان را سرگرم خواهد کرد.

72 نظر برای “20 ویژگی جالب که در GTA V منتظر آن ها هستیم

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران
 1. navidA تازه کار

  سلام ممنون از مقاله ولی بیشتر این جزییات رو قبلا خود راک استار اعلام کرده بود. در ضمن یکم باید روی نگارش تون به خصوص بخش دیکته وقت بیشتری بذارید

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   ممنون از تذکر شما، غلط های املایی اصلاح شدند

  2. parham.rm کاربر برتر

   مشکل من تو این پست این بود که بازخونی نداشتم به همین دلیل غلط املایی زیاد بود. سعی می کنم تو مقاله های بعدی این اتفاق نیفته. اگه مشکلی میبینید خوشحال می شم که از طریق ای میل آن ها را با من درمیان بگذارید

 2. سعید کاربر مهمان

  عالی داداش پرهام خسته نباشی کار خودت عالی.
  gta v هم عالی.
  pc
  pc
  pc
  فقط اینو کم داره
  DIVISION که برا pc تایید شد.
  فقط Gta v……………….

  1. parham.rm کاربر برتر

   ممنون اقا سعید. به احتمال زیاد برا پی سی هم عرضه خواهد شد. ولی مدتی زمان می بره.

 3. سعید کاربر مهمان

  هی می خوام عرضه نکنه!!!!!!!!!!!!
  خدایی راکستار اعصاب آدم رو خورد می کنه اما با تاخیر 8-9 ماهه میاد حد اقل برا pc البته ماجرای red dead فراموش نشه. (به خدا بگه برا pc نمیاد آدم تکلیفش معلومه راحت).
  راک استار باید اول از یوبی و بعدش از EA یاد بگیره چون هوای PC بازا رو دارن.

  1. K کاربر مهمان

   راکستار بیشتر به خاطر این واسه PC بازی نمیزنه بخاطر اینکه تو پورت کردن بازی هاش برای PC مشکل داره مثلا بازی GTA IV که زیاد برای PC خوب پورت نشده بود بخاطر همین Red dead رو برای PC نزد ولی به دلیل درخواست زیاد PC باز ها روی پورت کردن بازیGTA V روی PC زیاد کار کرد که باعث شد GTA V برای PC بهتر شه که واقعا بهتر از GTA IV برای PC شد .

 4. Farid کاربر مهمان

  منم همین نظرو دارم راکستار آدمو دیوونه میکنه یا بگه واسه pc میاد یا نه
  ممنون

 5. hosseinxj0152
  hosseinxj0152 حـــــــــرفه ای

  به نظر من اگه همه ی اون ویژگی هارو مینوشتید جالب تر بود باتشکر از مقاله و سایت خوبتون.

  1. parham.rm کاربر برتر

   خیلی زیاد می شد اگرم می خواستم بنویسم باید تو چندتا پست می ذاشتم.ولی زیاده منم که تنبل.

  2. hosseinkhanehgir کاربر مهمان

   چه ررررررررررررررررربتی داره

 6. سعید کاربر مهمان

  خدا برا راکستار نسازه اگه به تاریخ خودمون یه 5-6 ماه بعد عرضش برا کنسول ها برا pc تاییدش کنه میشه دم عید و تا بیان و عرضش کنن و.. یه 6 ماهی طول میکشه و میشه مهر سال دیگه ( البته ممکنه زودتر عرضه بشه اما …. ولی … ) اون موقع یکم GTA v تازگی شو نداره و کمی نسبت به سایر بازی ها ( هر چند تا اون موقع OPEN-word خفنی تو اون سبک مثل dta v نمیاد اما…) افت کیفیت و گرافیک و.. پیدا میکنه و اینقدر داستان و مراحلش رو از این و اون میشنوی همش رو حفظ میشی
  ولی در کل GTA V سلطان و عالییییییییی هست@@

 7. amir کاربر مهمان

  حسین جون دیگه مطالب کمتری رو خودت مینویسی!!!

  1. hosseinkhanehgir کاربر مهمان

   دوست داااااارم

 8. MOHAMMAD کاربر مهمان

  واسهgta v کد تقلب هم میاد؟؟؟

  1. سعید کاربر مهمان

   اره داره. ( به احتمال 90% )چون تو قبلی هم نگفته بودن هست ولی بود.
   البته تو این دنیایی به شدت واقعی gta v یکم ضایع هست مثلا یه هواپیما از آسمون برات بیفته زمین ( با رمز).

   1. parham.rm کاربر برتر

    ولی کلا مزه ی این بازی به رمزاشه D:

    1. سعید کاربر مهمان

     اره راست میگی مزش به رمزاش هست.
     البته مثل gta san andrias (املای درستش رو بلد نبودم همون CJ و بیگ اسموک رو میگم) باشه که رمز ها رو مستقیم بزنی بهتره تا مثل iv یا لایبرتی سیتی که تو موبایل بزنی.

 9. COMANDER کاربر مهمان

  سلام.کیفیت gta v واسه کدوم کنسول بهتره؟ps4یاxbob oneیا pc

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   فرقی نداره. بازی هنوز برای پی سی تایید نشده

   1. navidA تازه کار

    من فکر میکردم این بازی فقط برای کنسول های این نسل میاد !!!!

  2. parham کاربر مهمان

   روی pc خیلی بهتره حتی بازی با کیبور و موس یک چیز دیگه است.

 10. GHOST حـــــــــرفه ای mafia1

  اگه اینجوریاست خدایی دمشون گرمه ارزش این همه انتظارو داشته
  ذوق مرگ شدم رفتتتتتتتتتت

 11. mostafa کاربر مهمان

  بازی چند تا شخصیت اصلی داره؟

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   3 تا قابل بازی

 12. sina کاربر مهمان
 13. تازه وارد کاربر مهمان

  رادیو ان چی خواننده های معروف مثل پیت بل جنیفرلوپز و خواننده خهای معروف دیگر

 14. تازه وارد کاربر مهمان

  دیدگاه من این است که رادیو ان خواننده های معروف به خصوص پیت بل در ان وجود داشته باشند

 15. arshya_joker کاربر مهمان

  زود تر دارم میمیرم زود تر بیااااااااااااااااا 🙁

 16. farhad کاربر مهمان

  پرهام خیلی خوب بود ولی اگه میتونی 80 تادیگرو هم بنویس

  راستی gta v برای ps4 میاد یا نه؟

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   نه نمیاد، چیزی در این مورد گفته نشده.

   1. shahin کاربر مهمان

    من تو یه سایت انگلیسی خوندم که gta برای ps4 و pc خواهد امد ولی زمانش معلوم نیست

    1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

     شایعست. از طرف سازنده ها رسما اعلام نشده

  2. Parsa کاربر مهمان

   امده است

 17. erfan game تازه کار dead space 2 _ red dead redemption_watch dogs

  چی رو باید تو گوگل سرچ کنیم تا بتونیم gta v رو آنلاین بازی کنیم؟

  1. homoloto تازه کار Infamous Second son

   برای انلاین بازی کردن اول بازی باید اصل باشه بعدشم اینترنتت باید خدا باشه دوست عزیز

 18. mohammd کاربر مهمان
 19. mohammd کاربر مهمان

  نه خیلی خوب بود فقت بیشتر راهنمایی کن

 20. mohammd کاربر مهمان

  بیشتر راهنمایی کن ایول

 21. mohammd کاربر مهمان

  حسین اقا راست میگه

 22. sajjad کاربر مهمان

  ببخشید کجا باید لباس غواصی پیدا کنم ممنون میشم اگه جواب بدید

  1. ali mounesi
   ali mounesi تازه کار

   با عرض سلام
   اخه داداش بازی اومده که تو هم دنبال لباس غواصی

   1. اشکان کاربر مهمان

    خخخخخخ لایک :)))))

 23. hosseinkhanehgir کاربر مهمان

  چطوری در gtav میتونیم جت پک سوار بشیم

 24. hosseinkhanehgir کاربر مهمان

  کسی جوابم را نمیده

 25. mohammadamin کاربر مهمان

  آقا سلام از نظر من سایتتون عالی فقط اگر من به اینترنت با ps3 وصل شوم برای بازی های دریگز نصب شده روی خود هارد ps3 مشکل ایجاد نمیشه؟ ممنونم.

 26. Reza کاربر مهمان

  ممنون مطالب جالبی بود.

 27. a-l-i کاربر مهمان

  می خواستم ببینم که توی بازی جاهایی مثل strip show باکیفیت بالا هست یا نه؟

 28. hossein کاربر مهمان

  ببخشید من دنبال لباس غواصی و زیر دریایی ام میشه بگید کجای من تو ایکس باکس بازی میکنم لطفا کمک کنید

 29. HO§EIN کاربر مهمان

  سلام به همه دوستداران بازی و بخصوص بازی GTA V
  ی مورد خیلی جالب ک برخوردم، اولش ک بین دو نفر چندبار سوئیچ کردم (البته در مدت زمان کم) دیدم ک جاشون (برعکس سوئیچ در مدت زمان طولانی ک مکانشون عوض میشه) عوض نشد. بلکه کاراکترها همون جایی بودن ک چند لحظه قبل سوئیچ کرده بودم..

  برام جالب بود، با خودم گفتم اگه اینها رو (با سوئیچ کردنهای سریع و کشوندن ب سمت همدیگه) بهم برسونم چ اتفاقی میفته؟! اصلا راکستار تو این زمینه کاری کرده؟!!!!!!

  ی نفر رو ثابت نگه داشتم و اون یکی رو با بالگرد، ب سمت اون ک ثابت بود کشوندم (و … در این مدت هم بین دو کارکتر سوئیچ میکردم)
  وقتی مکان هر دو نفر (ک در موقع سوئیچ بین کارکترها بصورت ماهواره ای در 3 مرحله زوم این و زوم اوت میشه) تقریبا یکجا شد، ی اتفاق جالب افتاد. اول ی اختلالی پیش اومد انگار هنگ بکنه… یکم منتظر موندم. بعد از یکم هنگ، سوئیچ انجام شد..

  بالگرد رو نشوندم و با کمال تعجب دیدم ک همدیگه رو دیدن و شناختن و شروع ب صحبت کردن. یکی ب اون یکی پیشنهاد داد ک میایی بریم باهم بگردیم یا نه؟ (ک دو گزینه برای قبول و رد این پیشنهاد گذاشت)
  و بعدش دیگه مث زمانی ک باهم تماس بیرون رفتن میرن و میگردن صورت گرفت…
  خلاصه کلی از این حرکت راکستار کف بر شدم و حال کردم..

  امیدوارم بعنوان اولین کسی ک این کارو کرده، اولین نفری باشم ک این امکان جالب رو براتون گفته باشم. 🙂
  موفق باشین. مخلص دوستان HKH

  1. hossein code مدیریت سایت هیچی!

   جالب بود! مرسی که گفتی ولی فکر کنم خیلی ها این کارو کرده باشن :دی به هر حال حس کنجکاویت جای تقدیر داره!

   1. حامد کاربر مهمان

    من خخخ آرپی چی زدم بهشون و میرفتم پیشش مربع می زدم خهه

  2. اشکان کاربر مهمان

   منم قبلا این کار رو کرده بودم . با فرانکلین , مایکل رو با ماشین زیرش کردم :)))))))

 30. امیر کاربر مهمان

  سلام چطور می شه افراد رو دستگیر کرد

  1. حامد کاربر مهمان

   آره من هم دنبال چنین چیزی بودم مثلا تو بازیgta sa یا همانcjبره در ماشینو بازکنه مثلا ماموریت پلیسی انجام میده cjو دستگیرش کنه و بعدش ببره به اداره ی پلیس خخه قشنگ میشد اینطوری بود تو این سایت http://www.gta5mod.comهرچیزهست ولی سایت خودش تقلبی هست باید تو گوگل مینویسی عینشو ننویس مثلاgta5modاینطوری خودش میاره باتشکر

 31. حامد کاربر مهمان

  سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم تو بازیgtavپیداکنم تو اینترنت قسمت تصاویر عکسشو دیدم خرس واسب وجود دارد ولی پیداش نکردم میشه مکان اسب وخرس تو نقشه ی gtavتوسایت بگذارید ممنون درضمن برای جان وپول بینهایت اینو دانلود کنیدscripthook

 32. حامد کاربر مهمان

  وببخشید وقتی من headshotمیکنم به مردم دربازیgtavسرش بیرون نمیره چه کارکنم؟

 33. حامد کاربر مهمان

  داداش ولی عیب gtav عبارتند از این ها:burgershotنداشت و مردم با یک شلیک میمردندمثلgtaiv injurymodداشت یاknock downداشت یا حالت زخمی من با یک مشت زدم مردم چشمهاش بسته بود یعنی مرده بعد..به سمتhotdogمیره نمیخوره خخخ میگفتند نقشه اش بزرگه من میگفتم که هم به لبیرتی سیتی میره و هم سان اندریاس و هم دیگرشهرها و وایس سیتی و…بعدش میگفتند هرچه تو ذهنت باشه تو gtavهست مثلا تو بازی gtavفقط jimmyبچه بود بچه های دیگری وجود نداشتند راک استاد گیم بلد نیست تو red dead redemptionهم تفنگ دوتایی یا به اصطلاحdual gunنبود بازیGUNبهتر ازREAD DEAD بود باتشکر لین مطلب چه بد و خوب به پایلن رسید

 34. امیر کاربر مهمان

  چه جوری باید لباس غواصی تحیه کنیم وبریم غواصی ممنون میشن اگه جواب بدید

  1. حامد کاربر مهمان

   باید مرحله را که رفتی بری به خانه ی مایکل outfitsبزن درضمن برای سوار شدن به زیردریایی باید خانه ای که رو به دریا است رو بخری

 35. aminaz کاربر مهمان

  ممنون از مطالبتون ‌.. این gta v حرف نداره 💜💜💜😍

 36. مهزیار کاربر مهمان

  سلام ایا میشود این بازی رو دو نفری بازی کرد ؟؟
  منظورم اینه که میشه به وسیله ی سیم lan دو کامپیوتر رو به هم وصل کنیم و مراحل بازی رو دو نفری بازی کنیم؟؟
  ممنون میشم اگه جوابمو بدین

  1. میعاد کاربر مهمان

   سلام نه نمیشه کانتر نیست که سیم وصل کنی دوتایی بازی کنید

 37. mehdibmh کاربر مهمان

  عالی بود فقط بعضی جاها تصویر نداشت من تو یه سایت دیگه این مقاله رو دیدهبودم همش تصویر داشت . به حهرحال ممنون

 38. amn1381 کاربر مهمان

  داشتم با مایکل تو شهر میگشتم رفتم خونه با اسنایپ یک نفر رو کشتم بعد وقتی وارد خونه شدم دیدم یه مایکل دیگه نشسته رو مبل با بقیه داره تلوزیون میبینه خیلی عجیب دو تا مایکل تو بازی بود

  1. بردیا کاربر مهمان

   رفیق احتمالا یه فایل اضافی رو نصب کردی

 39. mohmd کاربر مهمان

  سلام
  چطوری برم قمار کنم؟؟
  یا اینک قمار برای آنلاینه؟؟

 40. dead pool کاربر مهمان

  سلام لطفا راز و ترفند ازاین بازی بزارید

 41. رضاعبادی کاربر مهمان

  اقاببخشیددربازیجی تی ای وی کامپیوتری چگونه شخصیت راعوض کنم

 42. محمد کاربر مهمان

  با این که من gta v ندارم اما gta sanandreas دارم ، فکر کنم gta v برای ps4 باحال تره اون هم اسلیم ؛ راحت تر میتونی انلاین بازی کنی ؛ تو ps4 (البته هرچی ps4 میگم فقط اسلیم هست منظورم) سرعت اینرنت جی تی ای زیاده که هیچ ، سریع لود میشه اون هم هیچ ، از همه مهمتر گرافیک درجه یک داره . من جی تی ای وی رو هم تو همه سکوهاش (پلی استیشن 3 و 4 ، کامپیوتر ، ایکس باکس 360 و وان) بازی کردم و پلی4بهتره به نظرم !!

 43. احسان کاربر مهمان

  سلام این سایت براس سال ۹۲ هست و الان سال ۹۹ هست.
  هعی یادش بخیر الان ۷ ساله ک gta v اومده و میخواد gta vi بیاد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *