xbox_medium

کنسول Xone دارای یک حافظه 500 گیگابایتی است اما این به این معنی نیست که می توانید از همه ظرفیت ان استفاده کنید. هر چند که کنسول به شما اعلام نمی کند چه مقدار از فضا قابل استفاده است، سایت IGN در بررسی انجام داده به این نتیجه رسیده است که حافظه قابل دسترس در حدود 362-365 است.
برای مثال یک PC با ویندوز 8 و با 1 ترابایت حافظه اجازه استفاده از 931 گیگابایت از فضا را می دهد اما مثل این که رابط کاربری و برنامه های ان در Xone فضای بیشتری را اشغال می کند. نبود ابزار مدیریتی Data در کنسول باعث شده تا به هنگام نصب بازی با پیام “you’re out of space” یا فضای شما به اتمام رسیده – در بازی 3 گیگاباتی Zoo Tycoon بود و دیگر چیز کم حجم دیگری برای نصب وجود نداشت. این بررسی بر اساس اندازه فایل ها بررسی شده و احتمال دارد به اندازه واقعی نیز نزدیک باشد.

1 نظر برای “فقط 362 گیگابایت از حافظه Xbox one قابل استفاده است.

در صورتی که نظر شما به پست مربوط نیست لطفاً از صفحه تماس با من استفاده کنید.

برای اینکه بازی در حال انجامتان یا بازی مورد علاقه یتان در کنار نام و آواتار شما در قسمت نظرات نمایش داده شود، میتوانید وارد پروفایل خود شده و آن را اضافه کنید.

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید نظرات مربوط به گروه خاصی از کاربران را مخفی کنید. برای مثال روی دکمه کاربر تازه کار کلیک کنید تا تمام نظرات مربوط به همه کاربران تازه کار ناپدید شود. توجه داشته باشید که در این صورت جواب دیگر گروه ها به کامنت مربوطه هم ناپدید خواهند شد.

مدیریت سایت حـــــــــرفه ای کاربر فعال کاربر تازه کار
پنهان کردن / نمایش نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *