نام کاربری:
ali_reza007
نام:
ali reza
تاریخ عضویت:
10 سال پیش (2013-07-06 22:23:41)
شرکت در نظرسنجی:
1
تاریخ انتشار ثبت کرده:
0
لایک کرده:
0
دیسلایک کرده:
0
لایک شده:
0
دیسلایک شده:
0
 1. ali_reza007 تازه کار

  راستی ین برنامهxpdder که زحمت کشیدی رو دانلود کردم ولی چطور باید ازش استفاده کرد رو بلد نیستم ..! اونهم باید تو مسیر بازی نصب کنم؟ یا جای دیگه؟

 2. ali_reza007 تازه کار

  مشخصات سیستم من: ASUS :INTEL CORE I3 RAM: 4G GERAPHIC CARD:AMD: RADEON HD 6370M 1G اینها رو برای اون بازی رزیدنت ایول6 که ازت کمک خواسته بودم بهم بگی چرا این بازی 8 دقیقع طول میکشه تا بالا بیاد و بازی هم بنظرم کند اجرا میشه دادم.البته دموهای بازی خوب هستند ولی داخل بازی احساس میکنم فریم خوب نیست..! با تشکر

 3. ali_reza007 تازه کار

  نه اصلا تعارف نمیکنم و به همه دوستانم هم معرفیت میکنم . میدونی تو اینترنت آدم صادق و درست و با اطلاع مخصوصا در زمینه بازی کم داریم و یه مرجع خوب مثل این سایت و شما واقعا غنیمته جسین جان

 4. ali_reza007 تازه کار

  حسین اقا میخواستم از لطفی که در حق من کردی و وقت گذاشتی با حوصله جواب منو دادای تشکر کرده باشم و از همینجا هم به تمام دوستان عرض کنم این حسین آقا یه مهندس به تمام معنی در مشگلات این بازیهای کامپیوتری هستند و کارشون واقعا درسته.. دستت درد نکنه حسین جان به کارت ادامه بده ..

 5. ali_reza007 تازه کار

  حسین جان من یه مشگل دیگه هم داشتم داداش البته اون مربوط میشه به بازیه resident evil 6 و اون هم اینه که تا میخواد بازی بالا بیاد یا لود بشه یه 10 دقیقه طول میکشه تا خیلی طول میکشه و بعدش هم بازی احساس میکنم خیلی کند اجرا میشه و تنظیمات خود بازی رو هم که میکنم بازم هم فریمها کند هست..؟! این از چی میتونه باشه ؟