نام کاربری:
danial
تاریخ عضویت:
9 سال پیش (2014-01-03 20:18:56)
شرکت در نظرسنجی:
1
تاریخ انتشار ثبت کرده:
0
لایک کرده:
0
دیسلایک کرده:
0
لایک شده:
0
دیسلایک شده:
0
 1. danial تازه کار

  نقد خوبی بود اما اینجوری که داستان قسمت اول لوث شد!!!! کاش همون اول خطر لوث شدن داستان رو می نوشتین!!

 2. danial تازه کار

  یه نکته خیلی جالب تو انباری اشپز خونه بالای دوچرخه یه کاغذ هست که پدر سم براش نوشته که یه جشن آخر هفته هست که من و مامانت با هم میریم و باهات در تماسیم همین آخر هفتست که سم فرار میکنه و کیتی از سفر برمیگرده یعنی هنوز پدر و مادر سم متوجه فرارش نشدن!!!

 3. danial تازه کار

  یه چیز دیگه که گفتم شاید جالب باشه اسم خواهر کیتی sam نیست این اسم مخفف samantha است!

 4. danial تازه کار

  در ضمن اون روزنامه ایی که میگی اسم اسکار نوشته شده اسم پدر کیتی تری هست بعد جلوی در دوم اتاق سم که یه جای مخفی بود یه کاغذ هست که روش نوشته سلام؟!! سلام تو کی هستی؟؟!! اسکار که این کاغذ احضار روحه پس نتیجه میگیریم که عموی کیتی(اسکار) مرده.

 5. danial تازه کار

  داری اشتباه می کنی اون عکسی که روی میز بود اسکار عموی سم هست ,اگه توجه کنی یه کارت داروخونه رومیز هست که اسم اسکار روش نوشته شده در ضمن اگه به ژورنال های سم دقت کرده باشی; اونجایی که می گه من از دبیرستان فرار کردم که برم پیش لونی,از دبیرستان به خونش زنگ میزنن بعد پدر و مادرش میگن ... . پس در نتیجه پدرش زندست چون اگه مرده بود چطور کیتین که از سفر با خونه تماس میگرفته متوجه مرگ پدرش نشده و عکس روی میز یه خورده پیرتر از عکس خونوادگی اونا هست پس پدرش زندست!!! و در آخر اونجایی که به اتاق خودمون میرسیم که یه نامه زیر در هست سم نوشته بود: بابا و مامان می خوان این اتاق رو برای تو آماده کنن ولی اگه تابستون بعدی بیای متوجه می شی که اینکار رو نکردن و میتونی از اتاق من استفاده کنی چون من دیگه بهش احتیاجی ندارم. ببخشید که طولانی شد در ضمن من اولین بارمه که دارم تو این سایت نظر میذارم!